nativní horoskop

Jiný stav - jiné sny

„Oblečky na miminko jsem si nakoupila ještě dřív, než mi lékař potvrdil, že jsem těhotná. Poznala jsem to ze svých snů,“ usmívá se dvaatřicetiletá Lenka. Není zdaleka jediná. Mnoho žen přiznává, že sny v těhotenství jsou prostě „jiné.“ Celý článek »

Cesta do prenatálu, cesta k sebepoznání?

„Nikdy nezapomenu na jednoho klienta z kurzu zaměřeném na prenatální období, který přišel na terapii kvůli problémovým vztahům se ženami. Couvali jsme jednotlivými měsíci, když kolem „vzpomínek“ na svůj čtvrtý měsíc prenatálního života se tento... Celý článek »

Nápoje lásky

Nápoje lásky? Kdysi běžně užívané lektvary, dnes znovuobjevované recepty, které jistě i dnes pomohou….Nápoje lásky vařívaly čarodějky v půlnočním čase za úplňku z různých rostlin, ale i ze supích hlav, vlčích ocasů, popele ze svatých obrázků,... Celý článek »

Nechci být jako moje matka

„Při sebemenším problému křičí“, „každé ráno musím pít černý čaj, i když ho nesnáším“, „musím chodit na balet, i když mi to vůbec nejde.“ To jsou postřehy mladé ženy, která si již od střední školy zapisovala, co jí vadí na vlastní matce. Proč? Aby... Celý článek »

Co umí astrologie?

Poprvé jsem si nechala udělat profesionální horoskop. Čekala jsem deset řádek textu, tak jak je to v časopisech. Najednou jsem seděla nad několika stránkami popsanými kruhy, přímkami a značkami. Astrolog Robert Leo mne ale upozornil: „Zapomeňte... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené