pády

Kojení jako na tenise a jízda na nočníku

MIMI LIVE! NIKOLKA Až se Nikolka rozběhne, tak nevím, co budu dělat. I když jen leze a obchází nábytek, zdrhá docela slušně. Vždycky zapne turbo a peláší pryč. Začíná se i pouštět, to znamená pády a neustálý dohled. Celý článek »

Plavání s miminky: všechna pro a proti

Kojenecké plavání představuje velice populární aktivitu pro rodiče s kojenci a batolaty. Množství klubů, které plavání pro nejmenší nabízejí, narůstá geometrickou řadou. Pokud se právě zamýšlíte nad tím, jestli to vyzkoušet také, jaká jsou pro a... Celý článek »

Děti do showbyznysu nepatří

V poslední době si své místo na televizním výslunní vydobyly talentové soutěže. Věková hranice soutěžících není omezena, což se často stává terčem kritiky. Pravdou zůstává, že příběhy dětských hvězd z velké míry nepatří k těm, které mívají šťastný... Celý článek »

Pes nebo dog? Obojí

Tatínek mé šestileté Aničky je Novozélanďan. Mluví na ni pouze anglicky. Já jsem Češka a mluvím na ni jen česky. Má dcerka coby bilingvální dítě si osvojuje dva mateřské jazyky, což není zas tak snadné, jak se na první pohled může zdát. Celý článek »

První pomoc při popáleninách

Nejčastější příčinou popálenin malých dětí je opaření horkou tekutinou. Nebezpečná je již teplota nad 50°C (v 60ti°C neudržíte ruku). Dále bývá příčinou kontakt s horkým předmětem. Celý článek »

Jak rodí neslyšící maminky

Světová zdravotnická organizace považuje hluchoněmost za druhé nejtěžší postižení, hned za mentálním. Právem. Svět ticha, kdy máte jen velmi omezený přístup k informacím bez tlumočníka, si slyšící stěží dokážou představit.  Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené