persil sensitive

Moje ne-zelená domácnost

MÁMA LIVE! KATEŘINA 10 let jsem ve 21. skautském oddíle střediska Vočko žila v přímém sepětí s přírodou. A taky prožívala čas na třech a půl tisících metrech čtverečních zelené zahrady na chatě takřka mimo civilizaci nebo u babičky na venkově (v civilizaci). Asi tady bylo zaseto zelené sémě ve mně. Celý článek »

Atopický ekzém, noční můra maminek

O atopickém ekzému kolují mezi maminkami rozličné informace. Je pravda, že každé dítě a zejména pokožka je jiná a tak i projevy atopického ekzému nejsou u všech stejné. Stejně tak je tomu i s jeho léčbou. Z tohoto důvodu zde nenajdete univerzální... Celý článek »

Hebkost pro citlivou pokožku

Novorozenci a malé děti patří mezi stále rostoucí počet osob s citlivou pokožkou, alergiemi a atopickými ekzémy. Prací prášky Persil Sensitive se hodí na praní dětského oblečení i oblečení osob s citlivou pokožkou nebo pokožkou náchylnou k... Celý článek »

Vypráno pro citlivou pokožku

Pokožka malého dítěte je daleko jemnější a citlivější než pokožka dospělého člověka. Pro všechny z nás ale hraje důležitou roli to, z čeho jsou vyrobeny věci, se kterými přicházíme nejčastěji do styku, tedy zejména oblečení, ale i prostředky, ve... Celý článek »

Soutěž - Zvíře a já zná své výherce

Milí čtenáři, moc nás potěšily vaše krásné fotografie, které jste vložili na Babyweb.cz. Stejně jako u minulé soutěže bylo opravdu velmi těžké vybrat ty nejzajímavější. Snažili jsme se vybrat fotografie, které jsou nejvíce vtipné, láskyplné a... Celý článek »

Fígle a rady pro hospodyňky

Určitě to dobře znáte: červené víno na bílé blůzce, pomerančová šťáva na novém svetříku aneb rozpatlaná žvýkačka na oblíbených kalhotech. Co s tím?Přinášíme vám užitečnou "první pomoc" Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené