pokojík

Jaro je tu, domů až po setmění

BATOLE LIVE! NIKOLKA Vypadá to, že nám opravdu začalo jaro. Sluníčko svítí, ptáčci cvrlikají a Nikolka dračí. Jako by jí slunce vlilo energii do žil a nejraději by snad venku i nocovala. Celý článek »

Pozvolné přibírání

PAVLÍNINO TĚHOTENSTVÍ Během prvního těhotenství jsem přeci jen měla malé obtíže. Cítila jsem abnormálně různé pachy, bylo mně z toho špatně. Sice jsem nezvracela, ale trpěla jsem nechutenstvím. Do toho jsem se, po přečtení několika článků a rad z... Celý článek »

Budovatelská

KLUB TĚHULEK! JARKA Máme tu první podzimní dny a s nimi přišel i čas, abych vás opět oblažila svými zážitky a postřehy. Dnes to bude možná trochu zmatené, protože mám v hlavě vícero myšlenek a o všechny se s vámi chci podělit. Celý článek »

Rodinná dovolená

MIMI LIVE! VÍTEK Minulý týden jsme vyrazili na první rodinnou dovolenou, takže Vám sdělím všechny krásné zážitky. Na tropický víkend jsme se vrátili domů a tak trochu jsme museli upravit denní plány. Proč, Vám také povím, ale jen krátce, protože o... Celý článek »

Batole LIVE (26): Všude samé přípravy

K velkolepé oslavě dvojnarozenin se chystá Helenka, bude totiž slavit společně se svou maminkou. U Páti doma probíhají také přípravy, ovšem spíše praktického než oslavného rázu, neboť příchod nového člena rodiny se pomalu, ale jistě blíží. A... Celý článek »

Jak správně zařídit dětský pokojíček?

Vlastní životný prostor, v každém období vývoje dítěte přizpůsobený jeho potřebám a požadavkům, potřebuje notnou dávku naší kreativity a ještě větší porci peněz. Když se však zamyslíme, zjistíme, že děti v každém věku toho nepotřebují až tak... Celý článek »

Všechno, co jste nechtěli vědět o sexu

Být zdravý člověk mimo jiné také znamená umět se přizpůsobovat změnám. Když se rozhodnete přivést na svět dítě (potažmo dvě či tři) a vychovat je, máte o změny postaráno do konce života. Jednou z jeho stránek, která se přitom jistojistě promění,... Celý článek »

Usne jen se světýlkem

Také vaše dítě začalo z ničeho nic vyžadovat, abyste mu u postýlky rozsvítili lampičku? Pak je třeba mu světýlko dopřát, ale snažte se zjistit, proč tomu tak je.  Celý článek »

Budeš mít bratříčka nebo sestřičku

Batole bychom měli na příchod bratříčka nebo sestřičky připravovat hned, jakmile maminka zjistí, že je v jiném stavu. Máme na to devět měsíců, takže dostatek času... Začneme-li s přípravou až v okamžiku, kdy maminka přijde s miminkem z porodnice,... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené