poprsí

Pozvolné přibírání

PAVLÍNINO TĚHOTENSTVÍ Během prvního těhotenství jsem přeci jen měla malé obtíže. Cítila jsem abnormálně různé pachy, bylo mně z toho špatně. Sice jsem nezvracela, ale trpěla jsem nechutenstvím. Do toho jsem se, po přečtení několika článků a rad z doslechu, bála jíst (to bylo samé – toto by... Celý článek »

Vraťte svým ňadrům velikost i pevnost!

Mateřství je jedním z nejkrásnějších období v životě ženy. Na těle se ale podepisuje zcela nekompromisně. Právě ňadra trpí těhotenstvím a následným kojením nejvíce. Jejich objem se zvyšuje, poté rychle klesá, přičemž jen málokdy se ňadra vrátí do... Celý článek »

Dokonalá ňadra už toto léto!

Ztratila vaše ňadra po kojení vytouženého potomka svůj půvab? Je opravdu těžké užívat si léta naplno, když musíte neustále myslet na to, jak vypadá váš dekolt. Máme pro vás však dobrou zprávu! Nemusíte se s tím jen tak smířit. Malá, nesouměrná či... Celý článek »

Symbol matky

Již v legendách se objevují vzory, které ztělesňují hlavní, přejímaný způsob jednání předávaný výchovou a kulturou, což je zachyceno i ve významu slova archetyp (z řečtiny – dominantní obrazy). Určitě jste termín archetyp z autorské dílny Gustava... Celý článek »

Dítě patří pouze matce?

aneb kde se vzal kult mateřství Přes devadesát procent dětí je dnes po rozvodu přiděleno matce. Je to výsledek přeceňování role matky ve výchově dítěte, neboli „kult mateřství“? Podle průzkumů s tím souhlasí 57 % žen, ale pouze 35 % mužů. V naší... Celý článek »

Je libo plastiku genitálu?

Co je pravdy na tom, že se v Kalifornii provádějí operace ženského genitálu, při nichž zájemkyni vysají tuk z kterési části těla, který jí pak vpraví někam do vagíny? Ženy, které mají tento orgán vrásčitý a poněkud uvolněnější, se prý mohou opět... Celý článek »

Dermacol Enja

Každá žena se trápí nějakými nedokonalostmi svého těla, ale pravdou je, že každá žena je krásná tak, jak se cítí, a jak jí její sebevědomí dovolí. DERMACOL ENJA je řada určená ženám. Pomáhá formovat ženské křivky a zeštíhlit problematické partie,... Celý článek »

Kojící podprsenky

Těhotenská nebo kojící podprsenka by měla být v ideálním případě ušita z bavlny, dostatečně vyztužená, s širokým pruhem pod košíčky, s širokými ramínky a zapínáním vzadu. Měla by vám dobře sedět a hlavně být pohodlná. Celý článek »

Spodní prádlo a plavky pro budoucí maminky

Také těhotenské a mateřské spodní prádlo může být sexy. Český trh nabízí k výběru spoustu značek a každá má svůj vlastní styl. Jedno je ovšem spojuje – dbají na vaše pohodlí a citlivost pokožky. Proto se prádlo vyrábí z bavlněných textilií,... Celý článek »

S Radimem Uzlem o velkých ňadrech

Moje sousedka před šesti lety utrpěla zlomeninu dvou zádových obratlů. Ptá se, zda má nárok na bezplatnou plastickou operaci prsů. Má totiž dojem, že právě velikost prsů způsobuje bolest v okolí páteře. Vztah velikosti prsů k bolestem krční... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené