přebalování miminka

Výbavička pro miminko

Žádný univerzální seznam věcí pro miminko neexistuje. I malá miminka jsou osobnosti, a co se osvědčí u jednoho, nemusí být to pravé pro druhé. Pokusili jsme se za pomoci maminek a vlastní paměti sepsat základ výbavičky pro miminko tak, aby obsahoval pouze věci, které doopravdy využijete. Celý článek »

Jak se rodí v Písku

„Dnešní ženy rodí lépe, protože jsou informovanější a miminko je většinou chtěné. Vyšší věk je možná kontraindikace čistě lékařská, ale z lidského hlediska je to pozitivum,“ tvrdí MUDr. Helena Kozlíková z písecké porodnice.  Celý článek »

Jak seznámit psa s miminkem

Až do narození miminka byl nejobletovanějším členem vaší rodiny. Nyní řešíte, jak mu miminko představit, aby se "neurazil"? Ano, řeč je o příteli nejvěrnějším, o psovi. Jak to zařídit, aby pes vaše děťátko nejen přijal, ale smířil se s částečným... Celý článek »

Péče o dítě - miminko

Ženy, které se o dítě nikdy nestaraly, by měly v těhotenství navštěvovat předporodní kurzy, kde je mimo jiné učí, jak pečovat o miminko. Mateřské mléko Ideální výživou pro novorozence je mateřské mléko. Kojení by mělo probíhat  7–10x za 24 hodin.... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené