překotný porod

Kdy hrozí překotný porod?

VÁŠ DOTAZ Dobrý den, moje kamarádka měla překotný porod a skoro to nestihli do nemocnice. Mám strach, aby se mi to nestalo také. Co to vlastně je a jsou nějaká rizika? Dá se nějak poznat dopředu, jestli těhotné hrozí? Díky Vlasta  Celý článek »

Jste pro svobodný porod?

Maďarská policie zatkla doktorku Ágnes Geréb, známou maďarskou gynekoložku a porodní asistentku, a následně na ni uvalila vazbu. Zkušená porodní asistentka, která pomáhala u více než dvou tisíc mimoklinických porodů, nyní čelí obvinění z ohrožení... Celý článek »

Rodíte? Bez vyšetření neodcházejte

Minulý týden proběhla médii zpráva o porodu v sanitce kousek od porodnice v nemocnici Na Bulovce. Proč porod proběhl mimo porodnici? Byla chyba na straně lékařů, záchranky nebo snad rodící maminky? Kdy se z porodnice nevzdalovat se právě teď... Celý článek »

Jak se rodí v Litomyšli

Co je pro budoucí maminku nejdůležitější? Vstřícnost, komunikace, důvěra. Jednoduché, ne však zcela běžné. V porodnici v Litomyšli se však snaží právě těchto kritérií držet. I proto je každá druhá maminka, která zde rodí, přespolní. Cesta za... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené