probiotika

Cystitida v těhotenství: pozor na některé byliny

Přes 40 procent žen trpí infekcemi močových cest. Více méně už jsou na tuto nepříjemnost zvyklé a dokážou si s ní poradit. Musí počítat s tím, že je jejich obtíže neopustí ani v těhotenství, spíš naopak. Ovšem v tomto období by měly být na nějakou samoléčbu opatrné.  Celý článek »

Zácpa u těch nejmenších

Všichni víme, jak zácpa dokáže potrápit dospělého – což potom maličké miminko. Bolest bříška, pocity napínání, křeče a výsledkem je uplakané dítě, které nelze utišit. Víte, jak v případě zácpy kojenci ulevit a kdy je třeba tento problém řešit s... Celý článek »

Rizika letní dovolené s dětmi

Léto a čas dovolených si chce každý užít jak se patří. Proto myslete na možná rizika s předstihem a vyvarujte se jich! Voda, oheň, paraziti, nástarhy v přírodě - nebezpečí je tolik a dítě si časem jistě nějaké najde. Na nás rodičích je, pak řešit... Celý článek »

Opravdu už měsíc?!

KLUB TĚHULEK! LUCIE Pořád tomu nějak nemůžu uvěřit, že je ten náš malý poklad na světě už jeden měsíc. Přijde mi, že jsme si malou přinesli z porodnice před týdnem.  Celý článek »

Podle čeho vybírat náhradní mléko pro miminka?

Mateřské mléko a mateřskou lásku nelze ničím nahradit. Jenže kojení jednou ustane a miminko se dožaduje jídla. Jak vybrat mléko, aby miminko co nejlépe prospívalo? Celý článek »

7 tipů na probiotika pro děti

Přinášíme vám několik užitečných tipů na probiotika pro děti. Kojenci, batolata i větší děti mají často problémy se zažíváním. Většinou se tak děje po léčbě antibiotiky, infekcích dýchacích cest nebo po alergických reakcích. Maminky pak pracně... Celý článek »

Výherci foto soutěže S kočárkem Prahou

Známe výherce červnové foto soutěže z maminkovského happeningu S kočárkem Prahou, který se uskutečnil dne 25. 5. 2011 ve Žlutých lázních. Téma soutěže bylo: Jak jsem se bavil/a. Výhru věnovala firma BIOVIT IMPEX, dovozce kanadských produktů Swiss... Celý článek »

Průvodce zdravou výživou dětí

Chcete naučit děti zdravě jíst? Stačí „pár“ osvědčených fíglů a zásad. Zdravá výživa tak jako u dospělých vychází z výživové pyramidy, kde základem jsou obilniny s přiměřeným poměrem celozrnných, těstoviny, pečivo, rýže, brambory ale i rostlinné... Celý článek »

Mlíčko s harmonickou trojkombinací

Co může být pro maminku na světě krásnějšího, než pohled na jejího blaženě usínajícího napapaného drobečka kypícího zdravím? Je známou věcí, že alfou a omegou zdárného vývoje dětského organismu je správná výživa. Celý článek »

Stránky

Nejnovější články

Naposledy navštívené