prstýnky

Kateřina ve 29. týdnu těhotenství: Pár odchylek

TĚHULKA LIVE! KATEŘINA Osmý měsíc je tu! Přijde mi ale, že vše plyne úplně přirozeně, nejsem tak nedočkavá jako před prvním porodem. Celkově si ale připadám celkem dost nenormálně, odchylně či nějak tak. Nedělám skoro nic z toho, co bych měla, zato dělám hodně toho, co bych neměla. Jinak to ale... Celý článek »

Akce Kulový blesk

KLUB TĚHULEK! DENISA Ach jo, týden zase uběhl a byl tak náročný, že pomalu ani nevím, kde mi hlava stojí. Každý večer padám do postele hrozně unavená a ráno proklínám budík, když se mě z ní snaží vytáhnout. Celý článek »

Šťastné chvilky

KLUB TĚHULEK! ELIŠKA Vše je úspěšně za námi! Svatba dopadla na jedničku! Opravdu jsme si to užili a co je nejlepší... všichni si vše chválili a moc se jim to líbilo. Ani jsme nečekali, že se všechno takhle vydaří. Takže můžu úspěšně oznámit, že... Celý článek »

Přecitlivělost

KLUB TĚHULEK! ELIŠKA Máme za sebou kontrolu srdíčka a podle slov paní doktorky je vše v pořádku. Vidět to malé stvoření, jak sebou kvedlá v té své bublině a přitom nic necítit, je opravdu zvláštní pocit. Hlavně to, jak vypadá je úžasný. Každý v... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené