puntanela

S kočárkem Prahou 2013: Registrujte se!

Již čtvrtý ročník rodinného happeningu „S kočárkem Prahou“ pořádá 22. května 2013 ve Žlutých lázních od 14 do 18 hod. Babyweb.cz a agentura Big Fish! Stejně jako loni mají i letos registrovaní účastníci přednost u vstupu. Registrujte se prostřednictvím on-line formuláře na našem webu, ať nemusíte... Celý článek »

S kočárkem Prahou 2012 ve fotkách

FOTOREPORTÁŽ Megaparty maminek s kočárky i bez, která se pyšní nový českým rekordem 1120 kočárků na jednom místě, se konala v areálu Žlutých lázní v pražském Podolí 23. května 2012. Program třetího ročníku této akce byl nabitý a letní počasí... Celý článek »

S kočárkem Prahou 2012

Další ročník megaparty maminek „S kočárkem Prahou“ pořádá 23. května 2012 ve Žlutých lázních od 14 do 18 hodin náš internetový server Babyweb.cz! Letos je možné se předem registrovat prostřednictvím on-line formuláře a těšit se můžete mimo jiné na... Celý článek »

Festival Puntanela, 26. 5. – 3. 6.2012

Zveme vás na 8 dnů zábavy, radosti a hry! Festival Puntanela to jsou desítky hracích stanovišť pro holky a kluky. Výtvarné workshopy, sportovní soutěže, zábavné hry i elektronické herní konzole a RC modely. Hrajeme si s dětmi na velkém veřejném... Celý článek »

Známe výherce v soutěži s Puntanelou

S velkou pílí pro vás Puntanela připravila krásný vánoční katalog, ve kterém najdete více jak 400 tipů hraček pod stromeček za skvělé ceny. Ideální dárky očima vašich dětí, novinky i spolehlivé tipy, které ocení každý rodič. Hračky, které mají... Celý článek »

Soutěžte s Puntanelou!

S velkou pílí pro vás Puntanela připravila krásný vánoční katalog, ve kterém najdete více jak 400 tipů hraček pod stromeček za skvělé ceny. Ideální dárky očima vašich dětí, novinky i spolehlivé tipy, které ocení každý rodič. Hračky, které mají... Celý článek »

Známe výherce supertomboly

Na naší včerejší megapárty S kočárkem Prahou padl nejen český rekord v největším počtu kočárků na jednom místě, ale s trochou štěstí mohly maminky získat hned několik výher najednou. Celý článek »

S kočárkem Prahou již dnes!

Už jen hodiny nás dělí od naší megaparty maminek „S kočárkem Prahou“, kterou pořádá dnes ve Žlutých lázních, od 14 do 18 hodin, náš internetový server Babyweb.cz! Rodinný happening má upozornit na problémy, které v Praze trápí maminky s malými... Celý článek »

Zajděte si s dětmi do ráje

Puntanela je kouzelný ostrov, kde si děti i dospělí mohou splnit své nejtajnější sny a přání. Naším cílem je, abyste se vy i vaše děti u nás cítili jako v ráji.  Celý článek »

S kočárkem Prahou

Chcete strávit příjemné odpoledne s našimi autory, odpoledne plné her a zábavy pro vaše nejmenší a ještě vyhrát zajímavé ceny? A zároveň se zúčastnit pokusu o vytvoření českého rekordu o největší počet kočárků na jednom místě a vyjádřit tak svůj... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené