robot

Když v létě prší aneb Kdopak by se nudy bál

Léto a období prázdnin přímo vybízejí k tomu trávit co nejvíce času venku na slunci a čerstvém vzduchu. Je tolik možností, co dělat – od výletů přes objevování přírody až k vodním radovánkám u rybníka nebo bazénu. Jenže co si počít, pokud při pohledu z okna místo zářivých paprsků slunce spatříme... Celý článek »

Vánočka

KLUB TĚHULEK! LUCIE V pondělí ráno jsem měla telefonát z fotoateliéru, že se jim uvolnilo ve středu místo a můžeme nafotit fotky do článku. Měla jsem velkou radost, protože při prvním focení jsem si připadala spíše jako víc najedená, než těhotná.... Celý článek »

Přeci jsem MÁMA

PAVLÍNY DENÍČEK Uplynul nám dvacátý pátý týden. Oproti tomu předchozímu byl celkem nudný. Což je na jednu stranu prima, protože si moje dušička trošku oddychla, ale na stranu druhou není moc o co se podělit. Celý článek »

Těhulka LIVE! Veronika (3): Jak to prasklo

Prožívám období rozepnutého knoflíku. Tak jsem aspoň tuto fázi svého těhotenství pojmenovala. Někdy dokonce povolím i zip (punt, jak by se řeklo u nás na Moravě). Zkrátka moje kulacení nabralo trochu obrátky. A já nemám co na sebe. Celý článek »

Mrkvový koláč s oříšky a medem

Ingredience: 200 g mrkve4 lžíce medu1 vejce160 g bio margarínu PRIMA100 g bio lískových oříšků300 g celozrnné mouky2 lžičky vinného kamene (kypřícího prášku)1 lžička skořice1/2 lžičky drceného hřebíčku1/4 lžičky strouhaného muškátového oříšku100 g... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené