spoření

Kateřina ve 37. týdnu těhotenství: Má dáti – dal

Krásná těhotná žena
TĚHULKA LIVE! KATEŘINA Účetnictví jsem suplovala naštěstí jenom jednou a celkem snad se ctí. Existuje dost účetních vtipů, které obvykle tak úplně nepochopím, stejně jako různé slovní hříčky. Anebo má dáti – dá máti je nějaké torzo vtipu k rodinnému účetnictví spíše než slovní hříčka? Článek s... Celý článek »

Pondělí, den bez konce :-)

KLUB TĚHULEK! DENISA Další týden zase utekl jako voda a já pomalu začínám závidět všem nastávajícím maminkám, které si své těhotenství užívají doma. Ten čas letí nějak rychle a já mám pocit, že vůbec nic nestíhám. Celý článek »

S kočárkem Prahou 2013: Registrujte se!

Již čtvrtý ročník rodinného happeningu „S kočárkem Prahou“ pořádá 22. května 2013 ve Žlutých lázních od 14 do 18 hod. Babyweb.cz a agentura Big Fish! Stejně jako loni mají i letos registrovaní účastníci přednost u vstupu. Registrujte se... Celý článek »

S kočárkem Prahou 2012

Další ročník megaparty maminek „S kočárkem Prahou“ pořádá 23. května 2012 ve Žlutých lázních od 14 do 18 hodin náš internetový server Babyweb.cz! Letos je možné se předem registrovat prostřednictvím on-line formuláře a těšit se můžete mimo jiné na... Celý článek »

S kočárkem Prahou již dnes!

Už jen hodiny nás dělí od naší megaparty maminek „S kočárkem Prahou“, kterou pořádá dnes ve Žlutých lázních, od 14 do 18 hodin, náš internetový server Babyweb.cz! Rodinný happening má upozornit na problémy, které v Praze trápí maminky s malými... Celý článek »

S kočárkem Prahou

Chcete strávit příjemné odpoledne s našimi autory, odpoledne plné her a zábavy pro vaše nejmenší a ještě vyhrát zajímavé ceny? A zároveň se zúčastnit pokusu o vytvoření českého rekordu o největší počet kočárků na jednom místě a vyjádřit tak svůj... Celý článek »

Dětská konta a připojištění

Přemýšlíte, jak po hmotné stránce zajistit svého mrňouska? Možná vás napadlo, že mu založíte dětské konto nebo pojištění. Podívali jsme se na stránky několika finančních domů a přinášíme malý přehled, co trh nabízí. Celý článek »

Jak nejlépe spořit dítěti?

Váš „drobek“ v kolébce zatím jen křičí. Za pár let ale mu budete chtít zařídit vzdělání, financovat koníčky. Domácí rozpočet je nabitý, přesto se vám daří měsíčně pár stokorun či dokonce tisícikorun ušetřit. Kam je nejvhodněji uložit? Stačí si... Celý článek »

Jak pojistit dítě

Narodilo se nám dítě a chceme je co nejlépe chránit. Pojištění k tomu jistě patří. Ale pozor - není tak důležité, jestli je výhodné, ale záleží na tom, aby bylo užitečné. Celý článek »

Nejlepší spoření pro dítě

Víte, že stát poskytuje až 3000 korun ročně jako státní dotaci na stavební spoření? Jinými slovy, rozhodnete-li se svému novorozenci založit stavební spoření, stát vám každý rok přispěje třemi tisíci. Musíte však spořit nejméně šest let. Celý článek »

Jak vybrat banku pro hypotéku

Zvolili jste pro financování bydlení tu správnou banku? Pomůžeme vám. Vždyť výběrem banky, u které budete čerpat hypoteční úvěr, získáváte finančního partnera na dalších 20 až 30 let. Přinášíme vám důležité rady, co všechno byste před sepsáním... Celý článek »

Jak vybrat hypotéku na bydlení

Někdy jsou zájemci o hypotéku iniciativní a začnou si vyřizovat hypotéku sami. Obíhají banky a získávjí různé propočty, kolik by spláceli a jaký by byl úrok. Protože se ale v získaných informacích většinou neorientují, ztratí mnoho času a nakonec... Celý článek »

Co s volnými penězi?

Češi nepatří mezi národy, které by uměly efektivně pracovat se svými penězi. Stále typické pro mnoho lidí je, že volné finanční prostředky nechávají zbytečně ležet na místech, kde získají minimální výnos. Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené