sportování

Hurá! Vyrážíme na kola

Cyklistika je jeden z nejpopulárnějších sportů, který lze provozovat odmalička až do stáří. Navíc, na kole můžete jezdit jako celá rodina společně a trávit tak aktivně volný čas – nejen v létě! Poradíme, jak vyrazit na kolo s úplně malým miminkem, ale také jak vybrat odrážedlo či kolo pro ty starší. Celý článek »

Sport po porodu: Tělo si samo řekne

I po porodu je žena svým způsobem v jiném stavu. Prostě se její život zásadně změní. Znovu nabrat fyzickou a potažmo psychickou formu pomůže sport. Nemá se s ním začít příliš brzy, ale taky se nevyplatí moc otálet.  Celý článek »

Nejvhodnější sporty pro těhulky

Můžu v těhotenství sportovat? Neublížím tím miminku? Tyto otázky si klade spousta nastávajících maminek. Odborníci je však uklidňují: Sport v těhotenství rozhodně není tabu. Důležité ovšem je, najít ten správný sport a pohyb přizpůsobit svému... Celý článek »

Koloběžku zvládnou i mámy s dětmi

Dnes už se kromě malých hliníkových skládacích koloběžek dají pořídit i plnokrevné stroje na nafukovacích kolech v řadě velikostí, variant a značek. Na některé jde připnout i dětská sedačka do 15 kg. Takhle už třetí sezonu se synem koloběhá i Anna... Celý článek »

Jaké sporty jsou vhodné v těhotenství?

Objevila jste na testu dvě čárky, chcete i nadále sportovat, ale bojíte se o zdraví miminka. Obezřetnost je namístě, ale se sportem rozhodně nemusíte přestat. Stačí si jen vybrat ten správný pohyb, který prospěje v těhotenství vám i vašemu miminku. Celý článek »

Léto bez brýlí

Chcete si užít léto bez omezení a v pohodlí? Zbavte se své závislosti na brýlích a kontaktních čočkách. O prázdninách připravilo Refrakční Centrum Praha akční slevové akce na šetrné a bezbolestné laserové oční operace. Využijte je a vyřeště svůj... Celý článek »

Čekáme děťátko

Druhé vydání velmi úspěšné publikace Čekáme děťátko detailně provede rodiče obdobím těhotenství, porodu a péčí o dítě do tří až čtyř let věku.  Celý článek »

Očkování proti klíšťatům

Klíšťata, která přenášejí virus klíšťové encefalitidy, se vyskytují po celé České republice a už v březnu se můžeme nakazit touto nebezpečnou nemocí. Jedinou možností skutečně spolehlivé prevence je očkování. Očkovat se dá celoročně, ale... Celý článek »

Jak vybrat sluneční brýle

Módní návrháři se každoročně předhánějí, s jakými výstřelky, novými tvary, barvami obrouček i skel přijdou na trh. Ovšem víc než design je důležité, jak sluneční brýle po celý rok ochrání váš zrak, zejména pak v rizikových obdobích a místech – v... Celý článek »

V létě do formy

Léto je výbornou příležitostí, jak načerpat energii. Poskytuje nám dostatek čerstvého ovoce a zeleniny a hlavně slunce, které nabízí prostor k mnoha činnostem. Jak na to? Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené