stereotypy

Veronika: To druhé

TĚHULKA LIVE! VERONIKA Začnu hrozným klišé, které se objevuje snad v každém blogu nebo aspoň tématu pro diskuzi u většiny druhomatek: „Jedno dítě, žádné dítě.“ Vážně jsem se těšila a byla zvědavá, až tento výrok prověřím ve vlastní rodině. A...?  Celý článek »

Matky na pokraji zhroucení

Na internetu kolovala následující scénka. Falešná personalistka se ptá při náboru zájemců o práci: „Budete na nohou celý den, bez přestávek, často budete muset v noci vstávat, a to všechno zdarma. Kdo z vás bere tuhle práci?“ Nepřihlásí se nikdo.... Celý článek »

Je to ten pravý?

No, buďme k sobě upřímní, kdo z nás má doopravdy idylický vztah naplněný nehynoucí láskou a porozuměním? Možná to tak bylo na začátku, ale teď už je to jenom síla zvyku – tedy v tom lepším případě. Ale ne vždycky to tak musí být! Celý článek »

Já, písnička

MIMI LIVE! ANITA Zpívám ráda. Kdo mě zná, ten to ví. Ovšem všichni mí příbuzní a přátelé (aspoň ti s kapkou hudebního sluchu) taky vědí, že zpívám falešně. Celkem dost. Celý článek »

Čerstvý otec rázem na vedlejší koleji?

Mnoho mužů se po narození dítěte promění v bezradné a ztracené bytosti. Děti z nich sice dělají navenek hrdé otce, ale oni ve skutečnosti netuší, jak s novou životní rolí naložit. A ženy jim to bohužel často vůbec neulehčují. Všimněte si, jak i... Celý článek »

Jak ozvláštnit manželský sex

Stále častěji se v moderní společnosti setkáváme s názory, že manželství přináší lidské sexualitě nežádoucí všední stereotypy. Stálé opakování navyklých rituálů může opravdu někdy vést k pocitu zevšednění a nudy. Celý článek »

Máte obézní dítě?

Obezita se vyskytuje u stále většího počtu dětí. Jen u pěti procent dětí stojí za obezitou hormonální nebo genetické onemocnění, v ostatních případech se na nadbytečných kilogramech podílí nevhodná strava a životní styl, zejména málo pohybu. V... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené