výživa dětí

Česká batolata jedí málo zeleniny!

Dle výsledků průzkumu zaměřeného na stravovací zvyklosti českých batolat, který provedlo Poradenské centrum Výživa dětí v roce 2012, téměř 80% batolat v České republice nemá dostatek zeleniny. * Přitom právě kojenecký a batolecí věk je pro položení základů stravovacích návyků naprosto klíčový. Celý článek »

Přijďte na setkání s Babywebem!

Chcete strávit příjemné odpoledne s našimi autory, odpoledne plné her a zábavy pro vaše nejmenší, mít šanci vyhrát zajímavé ceny a ještě se zúčastnit pokusu o vytvoření českého rekordu o největší počet kočárků na jednom místě a vyjádřit tak svůj... Celý článek »

S kočárkem Prahou

Chcete strávit příjemné odpoledne s našimi autory, odpoledne plné her a zábavy pro vaše nejmenší a ještě vyhrát zajímavé ceny? A zároveň se zúčastnit pokusu o vytvoření českého rekordu o největší počet kočárků na jednom místě a vyjádřit tak svůj... Celý článek »

Jaké druhy potravin jsou pro děti vhodné?

Správná výživa dětí často trápí nejednu maminku. Dostává můj brouček k jídlu to, co opravdu potřebuje? Od kdy mám začít s přikrmováním? A je správné, když do jídelníčku zařadím jogurty, pečivo a čerstvé ovoce? Nejen na tyhle otázky se pokusíme v... Celý článek »

Když dítě nechce jíst

Také váš „otesánek“ přestává jíst? Prská na všechny strany ty největší dobroty a vy jste z toho nešťastní? Pomoc je možná jednodušší, než si myslíte. Stačí znát pár „fíglů“… Celý článek »

Zdravá výživa pro každý den

Snad každý z nás ocení zbrusu novou knihu, která vychází ze zkušeností a praxe těch nejlepších českých odborníků na výživu. Ti všichni se snaží vyvrátit nepodložené mýty o výživě, které se v české společnosti objevují, a uvádí přehled... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené