z papíru

Vyrobte si plstěné taštičky s obrázkem

TVOŘENÍ A VYRÁBĚNÍ S DĚTMI Plstěné taštičky s obrázkem použijeme do školky na drobnosti, které si chceme vzít s sebou, jako školáci je využijeme například na výtvarnou výchovu na drobné výtvarné potřeby, jako jsou pastelky, nůžky a štětce, nebo je můžeme využít i jako taštičky na dobrou svačinu.  Celý článek »

Být rodinou…

KLUB TĚHULEK! ZUZANA ...je krásné. A ještě krásnější je, mít rodinu o Vánocích pospolu. Alespoň tu nejbližší. Štědrý den, který jsme prožili u Jiřího maminky doma, byl právě s téměř celou nejbližší rodinou. Celý článek »

Vyrobte si vystřihovánky Médi Pídi!

TVOŘENÍ A VYRÁBĚNÍ S DĚTMI Zuzka si tentokrát připravila něco, nad čím maminky i babičky zavzpomínají na dětství a v čem děti spatří něco, co se naprosto vymyká moderním technologiím a době, ve které žijeme. Vzpomínáte si na papírové panenky? Celý článek »

Aktivity

Aktivity v předškolním věku hrají důležitou roli v trávení volného času dítěte. V tomto životním období dítě navštěvuje mateřskou školu, kde bude vedeno k aktivitám, jako je cvičení, malování, zpívání a nejrůznější hry, které podporují jeho vývoj.... Celý článek »

Ozdoby z papírů a korálků

TVOŘENÍ A VYRÁBĚNÍ S DĚTMI Připravili jsme pro vás podrobný fotonávod na tvoření ozdob z papíru, které můžete mít na vánočním stromečku, ale půvabně vypadají i zavěšené v prostoru. Celý článek »

Nejlepší hračky pro předškoláka

Malé děti mají od přírody velkou představivost. Vy ji můžete podpořit výběrem správných hraček. V minulosti si děti hrály jen s minimem již „hotových“ hraček, většinou byly odkázány na vlastní představivost a výrobu a přicházely do styku hlavně s... Celý článek »

Pojďte si hrát! aneb Hry pro nejmenší

Jak zabavit malé dítě? Někdy je to velmi jednoduché, jindy nám už trochu dochází inspirace. Zkuste si vybrat z několika našich nápadů. Nepotřebujete žádné nákladné či složité hračky. Tak pojďte si hrát! Ať nás spolu s dětmi baví svět! Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené