zábava pro děti

Na koně ve dvou letech – hazard nebo zajímavá aktivita?

Každý z rodičů jistě zažil na pouti nebo při procházkách na venkově žadonění dětí o svezení na koni. Některým dětem posedlost elegantními zvířaty vydrží i poté, co jim poníci zmizí z očí, a začne vyžadovat jezdecké lekce. Je jízda na koni pro děti vhodný sport? Kdy začít, abychom dítě zbytečně... Celý článek »

Legenda o svatém Václavovi, jak ji neznáte

Pokud přemýšlíte o tom, co s dětmi během nadcházejícího státního svátku, máme pro vás seznam akcí, které proběhnou po celé republice. Navíc vám poradíme, jak přiblížit dětem nejslavnější českou legendu bez krve a násilí. Celý článek »

Batole LIVE! (31): Mikuláš a bu bu bu

Naše batolátka si užívala mikulášské nadílky. Z Evičky se málem stala Popelka a Helenka si nenechá ujít žádný adventní koncert. A co Patrik? Poté, co snědl všechny mikulášské dobroty, si zanotoval své nejoblíbenější písničky. Celý článek »

10 tipů na vánoční dárek očima dětí

Přinášíme vám několik tipů na dárky, bez kterých se letos děti neobejdou. Jsou to jejich tajná přání, která často připadají nám rodičům úplně zbytečná. Překvapte své děti, jejich nadšení a radost STOJÍ ZA TO! Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené