zavinovačka

Že bychom třeba vymalovali?

KLUB TĚHULEK! ZUZANA Voda zase nebude. Respektive porod do ní. Stejně jako v mnoha jiných porodnicích, je v současné době na Kladně použití porodní vany hygienikem zakázáno. Takže zase smůla... No co se dá dělat. Celý článek »

Výbavička pro miminka

Správně zvolená výbavička, Vám šetří starosti i peníze. Novorozené miminko většinu času prospí, dopřejte mu pohodlný a bezpečný pelíšek. Každá maminka touží nechystat pro své miminko to nejlepší, jenže jak na to, když nabídka je veliká a rady se... Celý článek »

Na cestu s miminkem si zabalte...

...hlavně pevné nervy a kopec dobré nálady, zvláště pokud cestujete s novorozencem. S nejmenšími dětmi dobře zvažte každou cestu a přesouvejte se opravdu jen v nejnutnějších případech a pokud možno na kratší vzdálenosti. Pakliže se cestování s... Celý článek »

S kočárkem Prahou

Chcete strávit příjemné odpoledne s našimi autory, odpoledne plné her a zábavy pro vaše nejmenší a ještě vyhrát zajímavé ceny? A zároveň se zúčastnit pokusu o vytvoření českého rekordu o největší počet kočárků na jednom místě a vyjádřit tak svůj... Celý článek »

Co obléci miminku ke křtu

Rozhodli jste se, že necháte svého novorozence pokřtít? Kromě předepsaných podmínek musíte myslet i na oblečení miminka. Křest je vyznání víry, včlenění do společenství církve a přijetí všech darů i závazků, které z toho vyplývají. V některých... Celý článek »

Jedu si pro miminko a maminku

Přišel den D, můžete vyrazit pro maminku s miminkem do porodnice. Asi nebudete vědět, co nachystat, aby byli oba, maminka i miminko, po příjezdu domů v pohodě a klidu. Děťátko toho zpočátku potřebuje velmi málo: dostatek mlíčka, několikrát za den... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené