zdravá jídla

Chutě v těhotenství

Těhotenství a chutě. „Vděčíme“ za ně hormonálním změnám v těhotenství, díky nimž se vcelku dramaticky mění obliba různých jídel i odpor k nim. Stejně tak je ale běžné, že chuťové pohárky v těhotenství nezaznamenají změnu žádnou. A co víc: chutě se mohou proměňovat v průběhu jednoho těhotenství a... Celý článek »

Nespokojenost s jídelníčkem ve školce

DOTAZ TÝDNE: Doma se snažíme stravovat zdravě (nakupuji převážně biopotraviny), jenže s nástupem do školky začala dcera nad některými jídly „ohrnovat nos“. Mimo jiné ke svačině dostávají třeba kupovaný perník (takový ten lepený marmeládou a celý... Celý článek »

Vaše dítě se šťourá v jídle? Nevadí

U dětí v předškolním věku je celkem normální, že mají námitky na tvar, barvu a konzistenci jídla – nebo že se znenadání rozhodnou, že jim nic nechutná – ani jídlo, ze kterého se jim ještě včera dělaly boule za ušima. A je také běžné, že vyžadují... Celý článek »

Nejlepší dárky potěší celou rodinu!

Přemýšlíte, jaký dárek si letos necháte „nadělit“ od manžela? A co takhle přát si něco, co potěší vás i celou vaši rodinu? Dárek, s nímž strávíte příjemné chvíle a který vám pomůže připravit potěšení pro vaše blízké? Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené