zvýraznit

Těhotenské obtíže před porodem

Ke konci těhotenství se objevují specifické potíže jako jsou potíže s dechem, chozením na záchod nebo problémy se spánkem. Také bolesti zad či kyčlí, oteklé kotníky nebo častá únava trápí mnoho těhotných. Co je příčinou předporodního trápení a jaké jsou možnosti jeho zmírnění nebo dokonce... Celý článek »

15. týden aneb Případ pro Chocholouška

KLUB TĚHULEK! VENDULA A je tu týden, kdy se nám nezadržitelně blíží termín odletu na dovolenou. V pátek se sebereme a odletíme za teplem, kde budeme nabírat síly na další nastávající měsíce. Asi je budu potřebovat a tak odreagování a relax je teď... Celý článek »

Vraťte svým ňadrům velikost i pevnost!

Mateřství je jedním z nejkrásnějších období v životě ženy. Na těle se ale podepisuje zcela nekompromisně. Právě ňadra trpí těhotenstvím a následným kojením nejvíce. Jejich objem se zvyšuje, poté rychle klesá, přičemž jen málokdy se ňadra vrátí do... Celý článek »

Oblečení pro slavnostní příležitosti

Čeká vás nějaká významná společenská událost, která vyžaduje slavnostní oděv. Zajděte do osvědčené specializované prodejny, nebo se obraťte na šikovnou krejčovou. Zkusit štěstí můžete také v půjčovně společenských oděvů. Nabídka slavnostního... Celý článek »

Líčení během těhotenství

Každá maminka je hezká a čím víc se na miminko těší, tím je krásnější. Pár kilogramů navíc vypadá sexy a maminka omládne, protože jí zmizí vrásky. Vzhled každé ženy se během těhotenství a po porodu mění včetně způsobu, jakým o sebe žena pečuje. Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené