Těhulka LIVE! 9 - Kateřina

Desátý týden po porodu: Starší má přednost

Krásná těhotná žena v raném stádiu těhotenství v romantickém interiéru.
TĚHULKA LIVE! KATEŘINA Dnes můžu říci, že mají děti režim. A ač se setkávám i s názory, že je to špatně a velmi nepřirozené, dítě si prý řekne, co kdy žádá zcela samo… Pro mě by to znamenalo prakticky nechodit ven, nejíst, nespat, nekonečně posluhovat, nepodporovat Tomovu samoobsluhu, ale hlavně... Celý článek »

Osmý týden po porodu: Nomen omen

TĚHULKA LIVE! KATEŘINA Plautův Peršan, jeho nomen omen a web statistického úřadu mě trošku zaměstnaly přemýšlením nad jménem naší holčičky. Jaké znamení dává jméno naší malé Kateřině? Celý článek »
Krásná těhotná žena v raném stádiu těhotenství v romantickém interiéru.

Sedmý týden po porodu: Pán Bůh požehnej

TĚHULKA LIVE! KATEŘINA Skončilo nám s Kačenkou šestinedělí a stále jsem tady jako Těhulka LIVE. Dlužím asi malé vysvětlení, respektive mám prosbu – vydržte se mnou prosím ještě do ledna, než se vyloupne ta správná a zajímavá nová nástupkyně. Celý článek »
Krásná těhotná žena v raném stádiu těhotenství v romantickém interiéru.

Šestý týden po porodu: Až já budu velká

TĚHULKA LIVE! KATEŘINA Tento článek píši v pohodlí – z postele a na mobilu. Dnes jsem pěkně unavená po výletě s dětmi a za nic na světě bych nevstala, abych zasedla k počítači. Navíc je už pozdě, ale dříve jsem psát nemohla. Celý článek »

Čtvrtý týden po porodu: V doupěti

TĚHULKA LIVE! KATEŘINA Zajímá vás, jak to jde u nás doma? Jsem tu s dětmi zalezlá jak v nějaké noře připravené k zimnímu spánku. Nasysleno máme všeho dost a nikam vyloženě nemusíme. Nora není přiléhavý výraz, samozřejmě. Snad doupě, jaké mají... Celý článek »
Krásná těhotná žena

Deník Kateřin K.: Třetí týden po porodu

TĚHULKA LIVE! KATEŘINA Kačenka právě načíná třetí týden života a máme se pořád dobře. Měla bych poděkovat všem strašilům a strašilkám, kteří do mě celé těhotenství vrtali myšlenky o nezvládnutelnosti našich dvou miminek. Zatím jsem úplně všechno... Celý článek »
Krásná těhotná žena

Deník Kateřin K.: První týden po porodu

TĚHULKA LIVE! KATEŘINA Minulý deníkový záznam končil líčením mé nervozity, zda Lukáš porod stačí. Je ale naštěstí dochvilný a zodpovědný, dobře předvídal. Tomášek situaci pomohl. Cítil, že se něco děje, a ten den vstával v 5 ráno. Lukáš naopak prý... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené