Těhulka LIVE! Anička (12): Mimís začal boxovat

Miminko se má v bříšku dobře a dává o sobě vědět čím dál tím víc. Anička je taky v pořádku a plánuje, že začne sportovat.

Ahoj,

dnes chci především Lucce pogratulovat k narození Lilianky. Ať ti dělá jen radost a krásně prospívá.

Tak nám utekl další týden. Mimísek už se mi v bříšku pěkně mele. Bohužel vždycky kope ráno a večer, takže mě tahá z postele. Obzvlášť nepříjemné je to večer, protože si dělá z mého močového měchýře boxovací pytel, a já musím pořád běhat čůrat.

Začala jsem vybírat na internetu nějakou pohybovou aktivitu, která by se nám oběma líbila, ale bohužel tady v okolí nic není. Tak začneme chodit alespoň plavat, ať mi nezakrní všechny svaly.

Stále musím myslet na naši poslední kontrolu v Podolí. Mimís měl zase paleček v puse a krásně spinkal. Trochu mi běží hlavou ty moje problémy s kostrčí. Už jsem psala, že se na ni při vyšetření paní doktorka zaměřila a říkala, že ji mám hodně vpáčenou. Bude to sledovat, a pokud se to nespraví, půjde mimíček ven opravdu sekcí a do toho se mi moc nechce. Tak mi držte palce, ať se to spraví. Jenže jestli poroste mimís podobným tempem jako dosud, tak by se stejně ven přirozeně nedostal.

Užívejte si těhulkování

Anička

Fotografie: ateliér Fotopromě

Anička právě prožila 20. týden těhotenství. 

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché. Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené