Těhulka LIVE! Bára: Krvavé trápení

Bára už najela na pravidelnější rytmus a stíhá i sportovat. Do jejího mateřského režimu však zasáhla nepříjemná Sabinčina operace...

Ahoj těhulky a maminky,

konečně se začínám trochu sžívat s celodenním zápřahem. A dokonce jsem si udělala čas a dvakrát týdně jsme začala trénovat můj milovaný volejbal. Šíleně se tam těším, vyčistím si hlavu a i když je to asi divný, ale já si tam při sportu prostě odpočinu. Ty dva lumpíky zatím hlídá Tatran. Na štěstí mi stačí i doba na kojení. Barnabáška nakojím před, a pak po tréninku a myslím si, že ani nevšimne, že nemá maminku.

Sabinku nám trápila hned v pondělí paní zubařka. Stříhala jí uzdičku. Ještě, že s námi byl tatínek a já jsem to nemusela absolvovat sama. V křesle jí chudinku musel držet jako v kleštích a tolik krve jsem dlouho neviděla. Vypadalo to hrozně, ale jen vypadalo. Sabča se prospinkala a už byla zase v pohodě. Jenže na mě to nemocniční prostředí zatím vůbec nepůsobí dobře... Hlavně, že to má za sebou, jinak zoubky máme v pořádku.

Bárny prdí jako dospělý chlap

Bárny je neustále denní spáč a noční pták. Doufám, že se mu to co nejdřív otočí. Jinak je to andílek. Víkend jsme strávili zase na horách, ale v Peci. Byli jsme čtyři ženský a Bárny, tak jen doufám, že mu z té věčné ženské společnosti nezačnou růst prsa... ) Pravda je, že tak jak prdí, tak snad neprdí ani dospělý chlap. A přišla jsem na to, že je jedno co vlastně jím. On na to prostě trpí. Taky pěkně přibírá,máme 3400g - žádný troškaři teda nejsme. Důležitý je, že se malý má k světu a já mám radost, že mu ode mě chutná.

Ze Sabinky bude ochránce

Sourozenecká láska pokračuje v dobrém. Sabča si taky začíná zvykat a řekla bych, že z ní bude bráškův ochránce. Párkrát mu teda ještě ukradne dudlíček nebo do něj šťouchne, ale ze začátku to bylo horší. Takže u nás samá pozitiva.

Co se týče naší rekonstrukce, ta se nám na pár dní pozastavila. Ale teď už je zase v plném proudu. Nemůžu se dočkat, až budeme ve svém...

Mějte se krásně těhulkovsky!!!

ex-těhulka Bára

Co se dělo po porodu u našich bývalých těhulek Petry a Gábiny? A jak jste na tom teď vy? Řekněte nám to na diskuzi Těhulka LIVE!

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené