Těhulka LIVE! Bára: Lepšího tátu jsem si nemohla přát!

Báře skončilo šestinedělí a všechno se pomalu vrací k normálu. Barnabášek v noci spinká stále líp a Tatran pomáhá kde může.
foto: fotoprome

Ahoj těhulky a maminky,

Barnabášek mi krásně přibírá, Sabinka mě pěkně zlobí a Tatran se jako na potvoru vrací z práce docela pozdě. Pozitivní je, že malý mi začal spinkat v noci. Budí se dvakrát až třikrát za noc. Tento týden mě čeká prohlídka po šestinedělí a Bárnýho prohlídka kyčlí. Obvodní lékař mi zapomněl říct, že tuhle kontrolu máme podstoupit a já jsem si na to vůbec nevzpomněla. Mám dojem, že jsme tam už dávno měli být. Tak doufám, že jsem nic nezanedbala a budeme mít všechno v pořádku.

Medaile za statečnost pro tátu

Jsem ráda, že už mám šestinedělí za sebou. V posledním týdnu se moje nálady opravdu měnily jako počasí, sama bych se sebou nebyla. Vůbec by měl Tatran dostat velkou odměnu za statečnost a trpělivost...

A musím konstatovat , že lepšího tátu pro děti jsem si nemohla vybrat. Umí absolutně všechno. Když je potřeba přebaluje, koupe, hlídá... Možná, že kdyby mohl, tak by třeba i kojil. Je to pro mě velká opora. Od některých kamarádek vím, že nejsou všechni chlapi takový, takže si toho opravdu vážím.

Čas utekl jako voda, Bárnýmu budou dva měsíce, Sabča pomalu začíná mluvit a já se s vámi příští týden rozloučím. Všem vám přeji bezproblémová těhotenství a alespoň trochu pohodové šestinedělí:-)

Mějte se krásně těhulkovsky!!!

ex-těhulka Bára

Co se dělo po porodu u našich bývalých těhulek Petry a Gábiny? A jak jste na tom teď vy? Řekněte nám to na diskuzi Těhulka LIVE!

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené