Těhulka LIVE! Petra 12 dní po porodu: Je neuvěřitelná

Pořád nemůžu uvěřit, jak moc hodná ta moje beruška je. Dělá mi radost. Pořád je v klidu a pohodě, krásně papá a přibírá, po žloutence ani stopy.

Vzorňačka

Na kontrole u paní doktorky jsme byly pochválené. Johanka je ukázkové miminko. Tentokrát vůbec neplakala, nepočůrala nic a nikoho v nejbližším okolí. Váží už víc než při porodu – 3100 g! Další vážení bude za týden.  Příští týden se také musíme objednat k panu doktorovi na ortopedii, aby nám zkontroloval kyčličky. Snad bude všechno v pořádku.

Výletnice

Johanka má za sebou taky první procházky v kočárku a první velké nákupy v nákupním centru. Všechno zvládá levou zadní a já se sama sebe pořád ptám, jak je to vůbec možné, že mám tak moc hodnou holčičku!

Parádnice

Dostala svůj první opravdový šperk – náušnice. Nejdřív jsem si myslela, až přijde čas, dostane krásné modré pomněnky po mně, ale nakonec jsme s babičkou rozhodly, že koupíme nové a pomněnky mi zůstanou v šuplíku na památku.

Big Brother

Konečně nastalo první setkání Johanky s velkým bráchou. Domča se nemohl po návratu ze Slovenska malé nabažit. Pořád ji choval, kočárek nechtěl pustit z ruky. Taky nezaváhal a hned první den se nechal s Johankou vyfotit v ateliéru. Když spinkala, seděl u postýlky, dokud se neprobudila. Čekal, aby se s ní mohl zase pomazlit. Všude hrdě hlásí, že je velkej brácha a má malou sestřičku!!! Odjet k babičce na prázdniny se mu pak moc nechtělo. Ale v těch vedrech by si s námi stejně nic neužil, k vodě s malou ještě nemůžeme, na procházky je příliš horko a doma bychom ho brzy omrzeli. Takže oba moji chlapi jsou pryč, ale nám to s Johankou jde doma zatím jedna báseň.

Zrovna před chvílí jsem dostala tenhle krásnej mail. Najdou se další sestřičky a bratříčci?

Ahoj Petro.

Doufám, že mi dovolíte tohle rodiný oslovení. Sledovala jsem vaše těhotenství, i když ne zcela od začátku, tak velice pozorně a ráda, takže mám pocit, že vás osobně znám. Těšila jsem se každý týden na vaše radosti i starosti. Taky jsem byla těhotná a pojil mne s vámi i termín porodu. Já ho měla 12.7.2010 takže jsme byly těhotné skoro úplně stejně. :-) Nakonec jsem rodila v sobotu 10.7. Narodila se mi holčička - Sofie s mírami 3000g a 49cm! To jsem pak koukala, až jsem se dostala na internet, že Johanka byla taky v sobotu a stejně veliká! :-) Je to paráda. Mám pocit jakoby Sofie měla někde "skorodvojčátko" :-) Chci vám i Johance popřát hodně zdravíčka, ať Johanka krásne roste a vám dělá jenom radost.

Opatrujte se.

Janka

Vaše Petra

Komentáře k článku
Počet komentářů: 1
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Dobrý den Petro, gratuluji k miminku! Zajímalo by mě jestli se a jak změnilo něco v přístupu k porodu od doby co jste rodila Dominika? Mě čeká porod za pár měsíců, bude první, ale starší kamarádyk mě straší, tak si říkám, že teď už se snad tak hrozně nerodí jako dřív, že se víc respektuje přání maminky. Díky moc za odpověď. Iduška

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené