Těhulka Petra LIVE! Mám holčičku!

Je to nádhera! Právě v sobotu v noci jsem se dočkala! Naše Johanka přišla na svět 10. července, v půl druhé ráno, měřila 49 centimetrů a vážila rovná tři kila.

Jsem strašně moc šťastná, nemůžu se na tu svou holčičku vynadívat! Porod proběhl neuvěřitelně rychle, první kontrakce přišla patnáct minut po půlnoci a v půl druhé byla holčička na světě! Bez nástřihu, bez jakýchkoliv medikamentů, málem i bez paní doktorky, která taktak stačila přiběhnout. Asistentky jen stačily říct: „Tak jdeme rodit“ a Johanka byla málem na světě dřív, než paní doktorka dorazila. Všechno bylo naprosto v pohodě.

Sváťa to zvládl!

Jsem taky moc pyšná na Sváťu, který to všechno krásně zvládl, dokonce přestřihl pupeční šňůru. Ani se mu neklepaly ruce! I Johanka byla šikovná, ještě na sále se ukázkově přisála a teď už kojíme úplně v pohodě. Na pokoj jsme se ale dostali až po čtvrté hodině, a to bez Johanky, kterou dali na chvilku prohřát do inkubátoru. Přeci jen je to drobísek.

Je nádherná!

Dominik, který se tak těšil, až uvidí svou malou sestřičku, je teď na prázdninách na Slovensku, ale telefonovali jsme spolu a poslali jsme mu mmskou fotografii Johanky. Od té chvíle jen opakoval: „Maminko, ta je ale nádherná!“ Až se mi chce brečet radostí. Má pravdu. Je skutečně nádherná. Zatím si myslím, že je podobná spíš tatínkovi, má jeho nosánek. Teď na mě právě vyplázla jazyk, tak to nevím, po kom to bude mít… Já se cítím naprosto v pohodě, hned druhý den po porodu jsem mohla jít domů. A další miminko? No určitě.

Vaše přešťastná Petra

Milá Petro,

moc Vám gratulujeme a přejeme hodně zdraví Vám i Vaší krásné Johance.

Celá redakce Babywebu

Petře můžete nechávat vzkazy na diskusním fóru nebo posílat e-mailem:

e-mail Těhulka LIVE! Petra

Jak jsi prožívala své těhotenství ty? Zapoj se do diskusního fóra Těhulka LIVE!

Chceš se Petry na něco zeptat nebo jí pogratulovat? Napiš jí e-mail

Chceš i ty dostávat zdarma do svého e-mailu každý týden podrobný popis a názornou ilustraci, co se děje ve tvém bříšku a k tomu spousty praktických informací týkající se aktuálního týdne tvého vlastního těhotenství?

Stačí se zaregistrovat a je to.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 4
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Gratuluji ke krásné holčičce

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Připojuji se ke gratulacím!! Johanka je opravdu krásná, tak ať se máte celá rodinka krásně :-) Já už to mám za 5 týdnů, taky se na toho mého drobečka moc těším :-)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Moc moc gratuluji! K Johance i k pohodovému porodu :-) Přeju, ať Vám dělá samou radost!

taky čerstvá maminka Denisa :-)

Obrázek uživatele Vevuš
Vevuš

Strašně moc gratuluji! Zrovna dneska ráno jsem četla tvůj poslední článek jak už by jsi chtěla mít malou u sebe a litovala jsem tě v těchle vedrech a ted koukám, Johanka je na světě a všechno proběhlo krásně rychle bez problémů. :)))

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené