Testujeme e-shop. Buďte u toho a získejte odměnu!

Pokud máte doma miminko nebo jeho příchod teprve očekáváte, určitě už víte, že při péči o něj se neobejdete bez spousty důležitých věcí. Také si určitě říkáte, že by bylo vážně fajn všechny tyto věci nakoupit pohodlně z domova. A právě proto jsou tu praktické internetové obchody, ve kterých nakoupíte pro své děťátko vše na jednom místě.
foto: Profimedia

Abychom si otestovali, že náš e-shop skutečně splňuje i ty nejnáročnější požadavky vás rodičů, rozhodli jsme se, že to s vaší pomocí vyzkoušíme. Buďte mezi těmi, kteří budou mít jedinečnou možnost e-shop podrobit malé „zkoušce z dospělosti“ spolu s jeho tvůrci. Strávíte příjemnou hodinku s příjemnými lidmi a ještě za svou pomoc při testování obdržíte odměnu 400 Kč (částka na 1 osobu) a k tomu i krásnou knihu o matce a dítěti ve stejné hodnotě.

Zaujala vás naše nabídka a chcete se testování zúčastnit? Napište nám na email: frajova@babyweb.cz a nezapomeňte uvést i své telefonní číslo. 

Testování proběhne 26.1.2016 na adrese Perucká 7 v Praze 2. O přesném času konání budeme jednotlivé zájemce informovat individuálně. 

Těšíme se na vás!


Během testování bude pořizován zvukový i video záznam, který však nebude publikován, ale poslouží pouze k vyhodnocení testování.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené