Testy autosedaček

Testy autosedaček 2013: Pět vítězů, čtyři propadáky!

Německý automotoklub ADAC provedl ve dvou vlnách každoroční velký test dětských autosedaček. Celkem hodnotil 42 výrobků. Udělil tři jedničky, 30 „dobrých a uspokojivých“, pět sedaček zůstalo těsně nad nejhorším verdiktem a čtyři zcela propadly – ohodnoceny jako „nedostatečné“. Celý článek »

Test 2012: Pět nebezpečných autosedaček

Německý autoklub ADAC a časopis dTest zveřejnili výsledky letošního testu autosedaček. Z 33 testovaných sedaček získalo pět hodnocení „nedostatečné“. V testu propadly autosedačky Bedi (Easycarseat Inflatable), Kiddy Guardianfix Pro, Peg Perego... Celý článek »

Nový test autosedaček 2010: Kvalita roste!

Loňský evropský test hodnotil celkem 26 autosedaček pro všechny věkové skupiny a dobrou zprávou je, že v každé z nich existují minimálně dva výrobky ohodnocené známkou „dobrý“. Nejlepší výsledky zaznamenala kategorie pro nejmenší děti 0–13 kg, kde... Celý článek »

Další test autosedaček: Dobré i špatné

Dalších deset autosedaček otestovali přední evropské autokluby ADAC, TCS a OAMTC ve svém podzimním testu a celkem tak letos zkontrolovali 32 sedaček na evropském trhu. Rodiče tak získávají možnost vybrat si autosedačku na základě odborných a... Celý článek »

Výsledky testů autosedaček

Dětské sedačky byly testovány dynamicky na zkušebním suportu s nadstavbou karoserie Opel astra v souladu s evropským předpisem ECE-R 44.04. U každé sedačky se zjišťovalo zatížení těla vždy s nejmenší a největší schválenou dětskou figurínou. Celý článek »

Naposledy navštívené