V porodnici jako doma

Milé čtenářky, děkujeme za všechny krásné porodní příběhy, které nám píšete. Budeme je na našem webu publikovat každou středu a pátek.

Jsou jedinečné, dojemné a velmi inspirativní. V každém je i kus nakažlivé radosti a hlubokého štěstí.

Porod na gauči?

Právě v době žhavé diskuse, zda rodit doma či v porodnici, nechceme už snášet další argumenty pro a proti, ale společně se zamyslet, co některé ženy po předchozích špatných zkušenostech vyhání z porodnic k porodům doma.
Společně s vámi, milé čtenářky, ale i s mnoha odborníky, se budeme zamýšlet nad tím, co znamená místo přátelské k porodu.
Nalézat, co v našich porodnicích už dokázali v přístupu k rodící mamince „polidštit“, co se stále nedaří a jak to změnit.

Hledáme přátelské porodnice

Vydejte se prosím spolu s námi hledat porodnice, kam se maminky při dalším porodu rády vrátí a nebudou riskovat zdraví své a svého dítěte. Nebudou rodit doma třeba „jen“ proto, aby nemusely překročit nepřijatelnou hranici lidské důstojnosti.
Pojďte se spolu s námi zamýšlet, co je pro rodící maminku v porodnici důležité, co naopak zbytečné, jak poznat skutečně přátelskou porodnici či „lidského“ porodníka.

Pojďte spolu s námi hledat přátelské porodnice, kde se budete v tom nejlepším slova smyslu cítit jako doma.

Pište své zkušenosti, názory, postřehy, těšíme se!

Na všechny autorky uveřejněných příspěvků čeká milý dárek.

Vaše redakce

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené