VELKÁ FOTO SOUTĚŽ: nejkrásnější Šmudla

Je snad něco zábavnějšího než se pořádně zapatlat od zmrzliny, omáčky nebo čokolády? Prolézt kaluží, sklouznout se po trávě, hrát si v blátě? DĚTI, ZAMAŽTE SE! Tentokrát je to dovoleno, protože rodiče budou PRÁT S PERSILEM JEDEN ROK ZDARMA!

Vnímejte skvrny jako umělecké dílo a nikoliv jako problém. Rajská omáčka nebo boloňské špagety jsou přímo stvořené pro moderní batiku. Že vašim dětem špenát moc nechutná? Zahrajte si s nimi zelenou válku a budou ho vyžadovat k obědu i večeři. Mají vaše děti dovoleno vyjít do deště pouze v holinkách, pláštěnce a dalších nezbytných pomůckách? Je nejvyšší čas to změnit! Partner soutěže - výrobce pracího prášku Persil Sensitive - vám umožní pyšnit se výtvarným talentem vašich dětí bez obav o zničené oblečení. Persil dokáže vyprat odolné skvrny, protože Persil pere silně :).

HLAVNÍ VÝHRA: ROK PRANÍ ZDARMA! HLAVNÍ VÝHRA: ROK PRANÍ ZDARMA!

Co musím udělat, abych se mohl/a soutěže zúčastnit?

1.Nebát se špíny, ponechat děťátku volnou ruku při jídle nebo hře, skvrny na oblečení nevnímat jako problém, ale jako umělecký výtvor hodný uznání.
2.Vyfotografovat malého šmudlíka v zápalu tvořivosti.
3.Vložit fotografii šmudlíka do foto galerie.

Jak soutěž probíhá?

V termínu od 1. 7. do 31. 8. 2011 vkládejte fotografie odpovídající tematickému zadání do příslušné fotogalerie ZDE včetně výstižného popisku, který bude obsahovat váš stručný komentář. Vkládat fotografie mohou z bezpečnostních důvodů jen registrovaní uživatelé portálu Babyweb.cz. Registrovat se můžete ZDE. Jeden registrovaný uživatel může vložit jen jednu fotografii. Hlasovat můžete i bez registrace celkem pro tři různé fotografie. Stav hlasování se zobrazuje pouze registrovaným.

HLAVNÍ VÝHRA: ROK PRANÍ ZDARMA! HLAVNÍ VÝHRA: ROK PRANÍ ZDARMA!

Co můžu vyhrát?

1x rok senstivního praní ZDARMA (6kg pracího prášku Persil Sensitive,2x4,5litru pracího gelu Persil Sensitive + 2x2l Silan Sensitive)

2x tři čtvrtě roku senstivního praní ZDARMA (4kg, 2x3l + 3l Silan Sensitive)

2x půl roku senstivního praní ZDARMA (4kg, 3l + 2l Silan Sensitive)

3x čtvrt roku senstivního praní ZDARMA (2kg, 1,5l + 1l Silan Sensitive)

Jak mám hlasovat?

Od úterý 18. července do 18. září budeme zveřejňovat všechny soutěžní fotografie.Hlasovat můžete kdykoli po celou dobu soutěže na našich stránkách www.babyweb.cz v sekci „SOUTĚŽE – NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠMUDLA“ ZDE a kliknutím na políčko „HLASOVAT“ u vámi zvolené fotografie. Každý může udělit svůj hlas maximálně třem fotografiím. Fotografie je možné vkládat průběžně po celou dobu trvání soutěže.

HLAVNÍ VÝHRA: ROK PRANÍ ZDARMA! HLAVNÍ VÝHRA: ROK PRANÍ ZDARMA!

Kdy se dozvím, kdo zvítězil?

Pořadí deseti fotografií, které získaly nejvíce hlasů, uveřejníme na www.babyweb.cz v pondělí 26. září 2011. Autoři osmi fotografií s nejvyšším počtem hlasů získají ceny od partnera soutěže - společnosti Henkel – výrobce pracího prášku Persil Sensitive a aviváže Silan Sensitive.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 12
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Great blog.

 

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

TAké si myslím,že by fotečky měla hodnotit nějaká komise.Jak k tomu přijdou ti,kteří nemají možnost vysedávat u internetu a nahánět lidi,aby jim dali hlas.Nebo jim je to spíš trapné!

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Souhlasím s danka7!!!

Obrázek uživatele Lucka - Babyweb.cz
Lucka - Babyweb.cz

Omlouváme se všem účastníkům soutěže za mylnou informaci ohledně zobrazování jednotlivých hlasů. Na Babywebu byl počet hlasů u jednotlivých soutěžních fotografií vždy neveřejný. Výsledky soutěže a řádní vítězové budou vyhlášeni dle harmonogramu. Děkujeme za pochopení – redakce Babywebu.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Dobrý večer,taky by mě zajímalo,kde najdu počet hlasů.Ať hledám jak hledám,tak nemůžu najít.

Obrázek uživatele Monina
Monina

dobrý den,píšete, že počet hlasů můžou vidět pouze registrovaní...registrovaná jsem,počet hlasů nevidím ani u své fotografie....můžete prosím odpovědět, jak je to možné? Díky, pěkný den, Kocelská Monika

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

S tím hlasováním je to záhada... Když není vidět počet hlasů, tak nemůžu ani zkouknout, jestli se připočítal i hlas, který jsem dala.. :(

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Taky by mě zajímalo, kde najdu, kolik máme hlasů? našel jste to už někdo u své fotky??

Obrázek uživatele cypisek
cypisek

taky by me zajimalo kolik jake mimi ma hlasu.na tom prece neni nic spatneho to vedet jak si clovek vede:-)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Nechápu, proč se Babyweb pustil do hlasování. Doposud nejhezčí fotografii vybírala redakční porota a tak to bylo správné. Jak rozhodnou, které dítko je nejhezčí? Všechny jsou přece krásné, všechny fotografie jsou zábavné. Takto vyhraje ta, která sežene nejvíce známých, nejvíce bude prosit o halsy na internetových diskuzích o hlasování, ale o kvalitě fotky vítězství nebude nic vypovídat.:-(

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

prosím vás, ty tři hlasy jsou za celou soutěž nebo na den? nemohu to nikde najít, děkuji

Obrázek uživatele madisson
madisson

Prosím o info, kde najdu kolik hlasů má moje soutěžní foto...?
Děkuji

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené