Vodníčci: nejkrásnější děti srpna

Děti a voda bylo téma soutěže HappyFoto Baby roku. Krásných, většinou modře zabarvených fotografií s drobotinou se sešla pěkná řádka a porotu zase čekalo těžké rozhodování. Hotovo, uzavřeno – můžeme vám představit první tři finalisty.
foto: archiv Babyroku

1. místo – Pavlínka

Roztomilá sedmiměsíční „Plaváčka“ Pajuška okouzlila celou porotu. Rodačka z Pardubic se zúčastnila soutěže poprvé a hned s takovým úspěchem. Fotografii pořídila Pajuščina teta na zahradě v bazénu.

„Odmala je její nejmilejší hračkou leporelová knížka, kterou dostala od mé kamarádky s názvem Broučci na pouti,“ prozradila nám maminka. „Nejraději vyžaduje pozornost, jako každé dítě. V oblibě má ovladač na televizi.“ A co nejraději papá? Mateřské mlíčko!

2. místo – Sára

Na druhém místě se umístila naše dobrá známá, rodačka z Ostrova u Lanškrouna – Sára, celková vítězka loňského ročníku HappyFoto Baby roku. Už jsou jí 3 roky a osm měsíců. „To to letí,“ píše nám její maminka a má úplnou pravdu. Sára nám roste do krásy a ani po roce neztratila nic ze své dětské roztomilosti.

Sára je opravdová malá modelka a tato fotografie vznikla při podvečerním vyprazdňování bazénku a zalévání stromečků. „Stále tancuje a zpívá, má ráda vodu. Chodí do plaveckého oddílu a na tancování,“ vypráví maminka. Už je také jasněji ohledně budoucího povolání. Vypadá to na, že nám roste nová učitelka plavání. :-)

3. místo – Matýsek

Ani Matýsek není těm, kteří sledují naše fotografické klání, neznámý. Je pravidelným účastníkem už několik let a vloni dokonce zvítězil v kole s tématem – hádejte! Ano, dítě a voda. Letošní snímek vznikl u rodinné kamarádky při oblíbeném koupání v bazénu. Kromě cachtání si Matýsek rád hraje s autíčky, obvykle v tandemu se sestrou Natálkou.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené