Vyhlášení soutěže o 5 kosmetických balíčků značky Hipp

Soutěžili jste s námi o kosmetiku HiPP Babysanft pro citlivou pokožku vašeho miminka. Ta je pětkrát tenčí a citlivější, než je tomu u dospělého člověka a proto potřebuje mimořádně jemnou péči. Užijte si se svým miminkem lázeň bez rizika vzniku alergií.
foto: archiv firmy Hipp

Správná odpověď na soutěžní otázku "Mandlový olej představuje jeden z nejcennějších a nejdražších olejů v přípravcích péče o pokožku. Víte odkud jsou dodávány mandle pro výrobu oleje používaného společností HiPP?" byla za c): Španělsko.

Z vás, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku, jsme vybrali pět soutěžících. Výherci budou kontaktováni přímo a to buď emailem nebo telefonicky. V souladu se zákonem na ochranu osobních údajů č.101/2000 Sb. §§11, 12 a 21 již nebudeme na stránkách Babyweb.cz uvádět osobní data výherců.

Kosmetický balíček Hipp obsahuje:

  • HiPP šampon 200 ml, HiPP pleťový olej 200 ml, HiPP sprchový gel na tělo a vlasy 400 ml, HiPP čistící vlhčené ubrousky 1 × 10 ks.

HiPP se důsledně vyhýbá potenciálním alergenům a nežádoucím látkám jako jsou esenciální oleje, parabeny, minerální oleje a mnoho dalších.

Kosmetická řada HiPP Babysanft obsahuje přírodní BIO mandlový olej, který pečuje o jemnou pokožku a chrání ji. BIO mandlový olej je získáván ze zralých mandlí z kontrolovaného biologického zemědělství a díky svému složení je považován za jeden z nejkvalitnějších olejů v přípravcích péče o pokožku. Je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, které jsou pokožkou velmi dobře snášeny, pečují o ni a chrání ji. BIO mandlový olej je zvlášť dobře snášen citlivou a suchou pokožkou a z tohoto důvodu se osvědčil v péči o pokožku miminek.

Více o produktech HiPP najdete na www.hipp.cz.

14. 5. 2014 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené