Vyhlášení soutěže o dárkový balíček Suavinex

Soutěžili jste s námi o tři balíčky luxusní dětské kosmetiky Suavinex? Pak vás bude zajímat, zda jste odpověděli správně.

Správná odpověď na soutěžní otázku: „Která země Evropy je domovinou výrobce značky Suavinex?" byla za c) Španělsko.

Ty z vás, které jsme vybrali, budeme kontaktovat přímo, emailem nebo telefonicky. V souladu se zákonem na ochranu osobních údajů č.101/2000 Sb. §§ 11, 12 a 21 již nebudeme na stránkách Babyweb.cz uvádět osobní data výherců.

Tři vybraní získají jednu ze sad Suavinex: 1x sadu masážní, nebo 1x sadu koupací, nebo 1x balíček obsahující osušku, nůžky, set kartáčku a hřebínku, přírodní mořskou houbu, hygienické kapesníčky a parfém Baby Cologne.

Koupání patří ke každodennímu rituálu věnovanému očistě a hygieně miminek a dětí. Je mimořádnou příležitostí k navázání vzájemného vztahu a kontaktu s rodiči. Suavinex vyvíjí řadu výrobků, které přispívají k tomu, aby byl tento moment radostí pro všechny. Výrobky jsou vyrobeny pod nejpřísnějšími normami kvality.

Pro obsah výtažků mnoha léčivých bylin a účinných látek bude vaše miminko doslova hýčkáno. Kosmetika Suavinex neobsahuje parabeny, ftaláty, petrolíny, syntetická barviva a sodium lauryl sulfát.

Více informací najdete na www.suavinex.cz.

14. 8. 2014 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené