Vyhlášení soutěže o tři balíčky Bepanthen®

Soutěžili jste s námi o tři balíčky s Bepanthen® Care mastí a praktickým gymballem. Dětská mast působí preventivně proti opruzeninám, dětskou pokožku vyživuje a hydratuje a na gymballu se vyřádí maminka i děťátko. Užijte si výhry vy i vaše miminko.
foto: archiv firmy Bayer

Správná odpověď na soutěžní otázku "Pravidelné používání Bepanthen Care masti účinně chrání miminko před opruzeninami. Jak funguje?" byla za a) Hydratuje pokožku a posiluje pružnost a odolnost kožních buněk.

Z vás, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku, jsme vybrali tři soutěžící. Výherci budou kontaktováni přímo a to buď emailem nebo telefonicky. V souladu se zákonem na ochranu osobních údajů č.101/2000 Sb. §§11, 12 a 21 již nebudeme na stránkách Babyweb.cz uvádět osobní data výherců.


Bepanthen® Care Mast zajistí citlivou péči o pokožku novorozeněte. Díky unikátnímu složení zároveň posiluje kožní buňky, které musí – zejména v oblasti zadečku – čelit nepříznivým vlivům moči a stolice. Díky Bepanthen® Care Masti je miminko spokojené a může se věnovat všemu, co jej zajímá. Třeba hopsání ve tři ráno na gymnastickém míči.

Praktický gymball ocení děti i rodiče. Miminka zklidňuje, protože pohupování jim připomíná pobyt v maminčině bříšku. Během dne na něm mohou jemně posilovat svaly. Dospělým pomáhá uvolňovat od bolestí zad.

Více informací najdete na www.bepanthen.cz.

15. 5. 2014 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené