Vyhlášení soutěže o tři balíčky Eucerin Even Brighter

Soutěžili jste s námi o tři balíčky s pleťovým denním krémem a sérem Eucerin Even Brighter, první depigmentační řady zaručující účinnost, UV ochranu a anti-ageing péči. Hýčkejte si svou pleť a chraňte ji před slunečním zářením bez obav před pigmentovými skvrnami.
foto: archiv firmy Beiersdorf

Správná odpověď na soutěžní otázku: "Jaká účinná látka v přípravcích EVEN BRIGHTER má depigmentační účinky?" byla za a) B-resorcinol.

Z vás, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku jsme vybrali tři výherce a budeme je kontaktovat přímo, emailem nebo telefonicky. V souladu se zákonem na ochranu osobních údajů č.101/2000 Sb. §§ 11, 12 a 21 již nebudeme na stránkách Babyweb.cz uvádět osobní data výherců.

Eucerin řada EVEN BRIGHTER účinně redukuje pigmentové skvrny, protože působí přesně tam, kde vznikají. Depigmentační složka upravuje tvorbu kožního barviva dvěma způsoby: brání jeho nadměrné tvorbě a zmírňuje nežádoucí tmavě hnědé zbarvení pleti. Složení EVEN BRIGHTER jde však ještě o krok dál! Kyselina glycyrrhetinová napravuje poškození DNA kožních buněk a pomáhá tak zabraňovat předčasnému stárnutí pleti. Vysoká ochrana proti UVA/UVB záření s SPF 30 v denním krému pak pleť chrání před škodlivými UV paprsky. Preventivně tak předchází vzniku nových pigmentových skvrn.

Více informací na www.eucerin.cz

22. 5. 2014 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené