Vyhrajte Even Brighter proti pigmentovým skvrnám!

Všechny chceme vypadat mladě co nejdéle, ale mladistvý vzhled závisí do velké míry i na tom, jak je barevnost pleti rovnoměrná. Pouze rovnoměrně zabarvená pleť totiž může optimálně odrážet světlo, a tak vypadat svěže a mladě. V poslední době však stále více žen trápí pigmentové skvrny, a to i mladší ročníky! Na vznik hyperpigmentací mohou mít - kromě UV záření – negativní vliv také hormonální změny, takže tento problém často řeší těhotné ženy.
foto: archiv firmy Beiersdorf

Jakmile se již hnědé skvrny objeví, musí sny o alabastrové pleti na nějaký čas stranou. Pigmentové skvrny totiž nevzdávají svůj boj snadno. Ideální je proto myslet již na prevenci – používat kvalitní přípravky proti slunečnímu záření a depigmentační krémy. Ty pomáhají odstraňovat i již vzniklé pigmentace.

Eucerin EVEN BRIGHTER: první depigmentační řada zaručující účinnost, UV ochranu a anti-ageing péči!

Eucerin řada EVEN BRIGHTER účinně redukuje pigmentové skvrny, protože působí přesně tam, kde vznikají. Depigmentační složka upravuje tvorbu kožního barviva dvěma způsoby: brání jeho nadměrné tvorbě a zmírňuje nežádoucí tmavě hnědé zbarvení pleti. Složení EVEN BRIGHTER jde však ještě o krok dál! Kyselina glycyrrhetinová napravuje poškození DNA kožních buněk a pomáhá tak zabraňovat předčasnému stárnutí pleti. Vysoká ochrana proti UVA/UVB záření s SPF 30 v denním krému pak pleť chrání před škodlivými UV paprsky. Preventivně tak předchází vzniku nových pigmentových skvrn.

Více informací na www.eucerin.cz

Odpovězte správně na jednoduchou otázku a máte šanci vyhrát Eucerin Even Brighter. 3 šťastní z vás získají balíček s pleťovým denním krémem a sérem.


 

23. 4. 2014 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené