Vyhrajte kvalitní pomůcky pro péči o prsy a manuální odsávačku od společnosti Medela AG

Švýcarská společnost Medela svými výrobky pro péči o matku a dítě oslovuje velmi specifickou skupinu zákazníků – těhotné ženy a maminky po porodu. Jejím cílem je snaha kvalitními produkty zpříjemnit ženám nejkrásnější období jejich života – mateřství. Proto se snaží neustálým výzkumem ve spolupráci s předními vědeckými odborníky a zdravotnickým personálem vyvíjet nové technologie, které jsou v souladu s přírodou.
foto: Medela

Představujeme Vám několik produktů ze sortimentu odsávaček mateřského mléka a pomůcek pro péči o prsy.

Odsávačka mateřského mléka Harmony light

Oblíbená 2-fázová manuální odsávačka mateřského mléka byla vytvořena na základě technologie 2-fázového systému sání, který věrně napodobuje sací rytmus miminka. Odsávání s Harmony™ je pohodlné a snadné díky otočnému madlu,
které umožňuje nastavení pozice pro maximální pohodlí při příležitostném odsávání. Odsávačka je šetrná k prsní tkáni a nabízí efektivní a diskrétní odsávání ve všech situacích. Samozřejmostí je snadné sestavení, použití a údržba.

Souprava pro péči o prsy

Při přípravě tašky do porodnice určitě nezapomeňte na pomůcky pro péči o prsy. Vzhledem k zátěži prsní tkáně při kojení budou vaše prsy vyžadovat důkladnou péči. V krásné praktické taštičce z omyvatelného materiálu najdete vše, co budete v začátcích kojení potřebovat: na hojení citlivých či popraskaných bradavek použijte hydrogelové polštářky, pro ošetření suché pokožky a preventivní péči o namáhané bradavky doporučujeme PureLan (čistý lanolin). Kvalitní jednorázové vložky zachytí unikající mléko a chránič bradavky zamezí nepříjemnému kontaktu s prádlem.

PureLan 100 - 37g

Hojivá mast k ošetření bolavých, odřených či citlivých bradavek vyrobená ze 100% čistého lanolinu (ovčí tuk) bez chemických a konzervačních látek. PureLan obnovuje přirozenou vláčnost pokožky namáhané častým sáním miminka, zklidňuje a chrání prsní tkáň proti vysoušení a vytváří dlouhodobou ochrannou vrstvu na bradavce díky husté konzistenci. Je hypoalergenní, je možné použít jej i na pokožku dítěte nebo odřený nos při rýmě.

Chránič bradavek

Chrání bolavé a rozpraskané bradavky v čase mezi kojením před nepříjemným kontaktem s prádlem. Perforovaný okraj umožňuje cirkulaci vzduchu, čímž je zabráněno tvorbě plísní a dochází k urychlení procesu hojení bradavky. Chránič je vyroben z jemného materiálu pro pohodlné a nenápadné nošení. V kombinaci s mastí PureLan již od prvního dne kojení je ideální prevencí před možným vznikem bolavých či popraskaných bradavek.

Jednorázové vložky do podprsenky

Mezi kojením dochází k samovolnému úniku mléka z prsou a bradavky je nutné udržovat v suchu, aby nedocházelo k jejich mokvání. Medela nabízí několik možností zachycení mléka v závislosti na jeho objemu. Jako jednu z možností můžete využít jednorázové vložky do podprsenky. Inovované jednorázové vložky poskytují vyšší savost a vstřebatelnost až o 65% díky novému absorpčnímu materiálu, udržují delší dobu sucho, jsou měkčí a bezpečnější.

Jemná vnitřní vrstva vložky spolehlivě uzavírá vlhkost uvnitř a vnější vrstva zajišťuje cirkulaci vzduchu. Flexibilní nový tvar se přizpůsobí každému prsu. Dva lepicí pásky zajišťují, aby nedocházelo k nežádoucímu pohybu vložky v podprsence. Vložky jsou extra tenké a proto diskrétní pod oblečením.

Soutěžte o kvalitní pomůcky pro péči o prsy a manuální odsávačku od společnosti Medela AG.  

Soutěžit můžete od 7.10. do 21.10.2015 

2. 10. 2015 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 4
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...
Poučná soutěž :)
Obrázek uživatele Muška
Muška
Pěkná soutěž s poučnými stránkami.
Obrázek uživatele Móňa
Móňa
Naučná soutěž , tak to má být, nic jednoduchého ale člověk se spoustu věcí dozví :-)
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...
Pekna soutez
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené