Vyhrajte účast na předváděcí akci společnosti Tefal a žehlete jako profesionál!

Parní generátor je žehlení nové generace. Jedná se o vysoce výkonné žehlící systémy, které jsou schopné vygenerovat velké množství páry. Čím více páry, tím snadnější a rychlejší žehlení. Parní generátor Tefal vytvoří až 6 x více páry než běžná žehlička a nejnovější typy parních stanic pracují s tlakem páry až 6,5 barů.
foto: Profimedia

Od této chvíle bude žehlení zábavou!

Ve srovnání s běžnými žehličkami je pára velmi efektivně využita a vysoký tlak dopraví páru až do vnitřku vláken. S parním generátorem zrychlíte žehlení až o polovinu, dosáhnete snadno a rychle dokonalého výsledku a vám zbude více času na rodinu.

Soutěžte o účast na předváděcí akci Tefal. Akce se zúčastní 10 z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky. Jeden ze zúčastněných si navíc domů odveze dárek - parní generátor nové generace od společnosti Tefal. Předváděcí akce proběhne ve všední den a o přesném termínu konání budou výherkyně informovány e-mailem.

Soutěžní otázky najdete na konci tohoto článku.

Podle čeho vybírat parní generátor?

1) Chytré technologie pro přesné a rychlé žehlení

Pro dlouhotrvající výsledek žehlení je důležitá optimální teplota, která vysuší přebytečnou vlhkost a zafixuje výsledek žehlení. Každý druh prádla potřebuje jinou kombinaci páry a teploty pro rychlý a efektivní výsledek. Kvalitní parní generátory dnes nabízejí volitelné programy, které automaticky nastaví ideální kombinaci teploty a páry pro danou tkaninu. Nová technologie Tefal Smart Technology s pěti přednastavenými programy (syntetické materiály, hedvábí, vlna, bavlna, len/džíny) zaručí okamžitý výběr a maximální přesnost.

2) Parní výkon, parní šok a tlak páry

Pára zvlhčí tkaninu, uvolní vlákna a prádlo je tak lépe tvarovatelné. Tlakem se vyrovnají nerovnosti a teplota pak vysuší přebytečnou vlhkost a zafixuje výsledek žehlení. Variabilní pára by se měla u generátorů pohybovat na úrovni minimálně až 120g/ min. a parní šok minimálně až 220g/ min.

Parní stanice Tefal v pohodě zvládnou  380 gramů za minutu. Snadno vyžehlíte třeba vrstvenou látku na kapsách džínů nebo vytvoříte ukázkové puky na kalhotách. Ověřte si také, zda žehlička tvoří páru jak ve vodorovné, tak svislé poloze.

Velmi důležité je také to, že vydávají páru pod tlakem, čímž se pára snadno a efektivně dostane dovnitř tkanin a je plně efektivně využita, právě na rozdíl od žehliček. Tlak páry se u parních stanic pohybuje od cca 4 barů.

Novinka Tefal Total Protect X-pert Control a Pro Express Total Plus 62 však disponuje již 6,5 bary a nabízí nejvyšší parní výkon ve své třídě. Tyto parní stanice tedy nabízí nejrychlejší a nejefektivnější žehlení i těch nejodolnějších tkanin.

1) Žehlící plocha

Bez kvalitní žehlící plochy to prostě nejde. Nejdůležitějším faktorem pro rychlé a pohodlné žehlení je kluznost žehlící plochy a dále počet a rozmístění otvorů na páru, schopnost nenapalovat se a odolávat poškrábání. Na výběr máte nejen plochy keramické, nerezové, ale velmi často se setkáváte i s obchodními názvy jako Eloxium, AutocleanCatalys, SteamGlide a podobně. Parní generátory Tefal nabízejí patentovanou unikátní samočistící desku GlideProtectAutoclean s Paladiem pro dlouhotrvající dokonalou kluznost (např. Pro Express Total Plus 62 a Total Protect X-pertControlUpgrade).

A jaké další vlastnosti máte hledat?

  • Kvalitní odvápňovací systém s kontrolkou pro odvápnění: například patentovaný Tefal Anti-Calc s dvakrát větší účinností výrazně prodlužuje životnost, odstraňuje i ty nejmenší vápenaté usazeniny
  • Lock system, který snadno uchytí žehličku k základně stanice a jednoduše ji tak přenesete na libovolné místo.
  • Eco nastavení: nové parní systémy Tefal šetří energii až o 20 %
  • Svislé napařování (oceníte např. u obleků nebo záclon)
  • Doba nahřátí: rychlo-nahřívací parní generátor – za 2 minuty připraven k žehlení
  • Příkon min. 2200 W
  • Dostatečně objemná nádržka na vodu, dlouhá přívodní šňůra s pohodlnou manipulací (např. easycord - systém pro snadnou manipulaci s přívodní šňůrou)

Soutěžte o účast na předváděcí akci Tefal. 

Soutěžit můžete od 20.10. do 2.11.2015

Otázky k soutěži společnosti Tefal

Účastnit soutěže se mohou pouze registrované a přihlášené uživatelky. Každá uživatelka smí hlasovat jen jednou. Obecná pravidla soutěží.

Pokud nevidíte otázku a možné odpovědi na ni, pak nejste přihlášená nebo jste již hlasovala.

Odpovědi na soutěžní otázky můžete najít na našich stránkách www.tefal.cz

Pro účast v soutěži, je nutné vyplnit.
Pro účast v soutěži, je nutné vyplnit.
Pro účast v soutěži, je nutné vyplnit.
23. 10. 2015 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené