Vyjádřete svou lásku očima!

Říká se, že co je důležité, je očím neviditelné. Přesto si svůj život bez zraku umíme představit jen velmi těžko a zhoršující se vidění vnímáme jako značné omezení v našem životě. Máte ve svém okolí blízkou osobu, které byste rádi věnovali ten nejcennější dárek – navrácení zraku? Nejsou k tomu potřeba zázraky ani kouzla, sen vaší lásce splní Refrakční centrum v Praze.
foto: istockphoto.com

Možná už se zamýšlíte, co milované osobě darovat k svátku svatého Valentýna. Refrakční centrum v Praze si pro vás připravilo Valentýnskou akci, díky které můžete nadělit něco speciálního – pohled na svět bez brýlí a kontaktních čoček.

Pražské Refrakční centrum je nestátní ambulantní zdravotnické zařízení, zaměřující se na chirurgické odstraňování dioptrických vad očí. Disponuje nejmodernějším zařízením a používá vysoce kvalitní laserovou technologii. Kromě laserových operací očí nabízí Refrakční centrum odborná oční vyšetření, nitrooční refrakční operace, aplikaci kontaktních čoček i estetickou medicínu.

Od 14.1. do 14.2.2014 máte možnost zakoupit v Refrakčním centru dárkový certifikát na laserové operace očí všech základních dioptrických očních vad jako je krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatismus. K novému pohledu na svět vám pomůže metoda FEMTOLASIK s celkovou slevou 4 000 Kč nebo metoda iDESIGN iLASIK s celkovou slevou 10 000 Kč.

K dárkovému certifikátu vám Refrakční centrum Praha poskytne i ojedinělou garanci. Pokud při zevrubné vstupní prohlídce nebude obdarovaný shledán vhodným adeptem na laserovou operaci očí, bude mu bez dalších podmínek vrácena celá částka, což ale v podobných případech nebývá běžnou záležitostí.

Darujte možnost vnímat svět v ostrém rozlišení a společně se radujte ze zážitků v novém světle!

 

 Chci získat certifikát.

20. 1. 2014 |
Komerční prezentace

Naposledy navštívené