Vyjděte si na procházku s pozitivním kočárkem

Dětský kočárek zastupuje v prvních letech mnoho funkcí. Nejprve nahrazuje postýlku a ohrádku, později se stává spíše posezením, ze kterého malé pozoruje své okolí, a nakonec slouží spíše k odpočinku, když je dítě při delších procházkách unavené.
foto: archiv firmy Joolz

Vybrat jediný, který by zvládal všechny funkce a vydržel náročná léta, je s dnešním bohatým výběrem na trhu samozřejmě jednodušší. Kompromis pro děti a rodiče v podobě funkčních vlastností a designu pro potěšení oka vytvořili v holandské firmě Joolz.

S kočárky Joolz si užijete už samotné vybírání. Kočárek můžete vybírat z řady: Joolz Day Země, Joolz Day Studio, Joolz Day Tailor, Joolz Day Sense a nově Joolz Geo. A konečně, jedinečný design sklízí jedinečné úspěchy.

Celý tým Joolz pracuje s láskou k přírodě a podílí se na ochraně životního prostředí. Spolupodílí se na výsadbě deštných pralesů v Kolumbii.

Joolz Geo

Užijte si dobrodružství s novým kočárkem Joolz Geo. Život je plný překvapení. Pokud objevujete stále nová místa, toužíte po nových prožitcích nebo se setkáváte s novými lidmi, tak právě Joolz Geo vám bude dokonalým společníkem. Joolz Geo je kočárek, který roste s vaší rodinou.

Vybírat můžete z těchto barevných variant: Parrot Blue, Elephant Grey, Lobster Red, Turtle Green, Hippo Antracite.

Stavebnicový systém kočárku nabízí pět možností, díky kterým budete vždy na jakékoliv životní výzvy připraveni. Jednoduchý a velkoprostorový nákupní koš a s možností upevnění sourozeneckého sedátka nebo hlubokého dílu pro brášku nebo sestřičku.

Elegantní a vkusný ergonomický design kočárku Joolz Geo nabízí kompletní komfort vám všem. Rodičům, dítěti i jeho sourozenci.

Joolz Day Quadro

Moderna se snoubí s klasikou v bohaté směsici komfortu a překrásného řemeslného zpracování. Nadčasová elegance pro cestování s noblesou s antracitovými koly, podvozkem v odstínu shady grey a textiliemi v barvách: Grigio, Denim, Jeans, Blu.

Všechny výrobky Joolz jsou v souladu s mezinárodními normami a v souladu se zákonnými bezpečnostními standardy Evropské unie. Následně dle německé instituce pro testování TüV Rheinland a společnosti ITS splňuje přísné normy bezpečnosti a nezávadnosti.

Více na: www.my-joolz.com

23. 2. 2015 |
Komerční prezentace

Naposledy navštívené