Vypráno pro citlivou pokožku

Pokožka malého dítěte je daleko jemnější a citlivější než pokožka dospělého člověka. Pro všechny z nás ale hraje důležitou roli to, z čeho jsou vyrobeny věci, se kterými přicházíme nejčastěji do styku, tedy zejména oblečení, ale i prostředky, ve kterých se pere.
foto: archiv Henkel

I to nejmenší miminko, které se teprve začíná rozkoukávat po světě, se téměř neustále dotýká různých látek – vlastního i maminčina oblečení. Navíc je v kontaktu i s povlečením v postýlce, plenami, utěrkami, ručníky a tak podobně. Sami to dobře znáte.

Běžné prací prostředky mohou obsahovat různé přísady, barviva a vůně, které jemná dětská pokožka špatně snáší. To může vést k různým zdravotním problémům jako je podráždění kůže, ekzémy, alergické reakce, ale i k psychické nepohodě dítěte.

Řešení pro citlivou pleť existuje

Vyzkoušejte nový Persil Sensitive s perlami Aloe Vera, který Vám zaručí vyjímečnou čistotu Vašeho oblečení a zároveň obzvláště jemnou péči o pokožku Vaši i Vašich nejmilejších

Persil Sensitive je dermatologicky testovaný a neobsahuje žádné potencionálně dráždivé látky. Složení Persil Sensitive bylo vyvinuto speciálně pro citlivou pokožku. Produkty jsou k dispozici ve formě prášku a gelu a ve variantě pro barevné prádlo Persil Sensitive Aloe Vera Pearls Color.

Máte citlivou pokožku, která má sklony k vysychání, červenání a popraskávání?

Zde je několik zajímavých tipů:

  • Vyvarujte se příliš častému nebo dlouhému koupání v horké vodě a mytí mýdlem. Když už koupeli neodoláte, nezapomeňte použít olej do koupele. Další důležitou zásadou je dostatečný přísun tekutin. To platí i v případě dětí.
  • Pamatujte, že ideální tkaniny, se kterými přichází citlivá pokožka do styku, jsou bavlna a hedvábí. Umělé látky a vlna může způsobit alergickou reakci nebo podráždění.
  • Máte-li citlivou pokožku, používejte speciální prací prostředky určené pro citlivou pokožku. Produkty Persil Sensitive byly vyvinuty speciálně pro osoby s citlivou pokožkou a děti.

„Navštivte nové stránky www.persil.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené