Vyžehlete se k dokonalosti!

Zvuk vyprané pračky právě ohlásil konec praní a Vás už polévá studený pot? Možná si říkáte, že byste si u partnera spíše vyžehlila nějaký ten problémek než jeho košile. Přemýšlení vzdáte a smířeně se sunete k bubnu pračky, vybavená kolíčky na prádlo. Pokud se v předchozích slovech poznáváte, tak právě pro Vás máme tipy, jak si žehlení co nejvíce ulehčit. Pořiďte si kvalitní žehličku s velmi výkonným napařováním a inspirujte se pár radami. Vaše žehlení pak uteče raz dva.
foto: archiv firem

V hlavní roli žehlička

Kvalitní žehlička s výkonným napařováním je cestou k úspěchu, jak Vaše prádlo co nejdokonaleji vyžehlit. Vybírejte žehličku, která je lehká a ušetří Vám namožené svaly a bolavá záda. Na trhu existuje chytrá systémová žehlička Philips PerfectCare Elite, která má pro každou hospodyňku nesporné množství výhod a atributů, které každodenní žehlení oblečení všech materiálů neuvěřitelně zjednodušuje.

Žehlička Philips PerfectCare Elite je díky externímu zásobníku na vodu mnohem lehčí než klasické napařovací žehličky. Práci během žehlení velmi usnadní její patentovaná žehlící plocha T-ionicGlide, která nastavuje novou laťku standardům kluznosti a odolnosti proti poškrábání. Tato technologie OptimalTEMP zajišťuje rovnoměrné rozložení páry, která v kombinaci s teplotou, jež není potřeba nastavovat, umožňuje žehlit i tkaniny jako kašmír, satén či hedvábí bez rizik spálení látky.

Díky výkonnému parnímu motoru, který generuje velmi výkonnou páru s tlakem až 6,7 baru, lze využít pohodlné žehlení oblečení přímo na ramínku. Stačí po oděvu přejet žehličkou ve vertikální poloze a již po jednom tahu máte vystaráno! Tento skvělý přístroj navíc bere ohledy na životní prostředí. Žehlička poskytuje režim ECO se sníženým množstvím páry, avšak bez vlivu na výsledky žehlení.

Pokud chcete tento malý zázrak vyzkoušet, máte nyní jedinečnou možnost. Když si v období od 1. 3. do 31. 12. 2016 žehličku zakoupíte a poté Vám nebude z jakéhokoliv důvodu vyhovovat, můžete ji do 90 dnů od koupě vrátit s garancí vrácení Vašich peněz. Více informací o systémové žehličce naleznete zde.

Začněte od píky

Vedle kvalitní žehličky je potřeba dodržet i pár dalších rad týkající se způsobu věšení prádla na sušáku, nastaveného programu v pracím režimu apod. Jeden z problémů, který zvládnete hravě vyřešit, je nadměrné mačkání oděvů. Pokud máte na pračce nastavený program na 1200 otáček, a místo oblečení Vám z pračky padají sežvýkané kusy neidentifikovatelných tvarů, tak už víte proč. Prádlo perte raději vždy na nižší otáčky, předejdete tím ohybům na prádle, které se pak namáhavě a zdlouhavě žehlí. Prádlo se i při praní na vyšší otáčky více vytahuje a barva se vypírá. Proto, krom jednodušší manipulace s prádlem během žehlení, je praní na nižší otáčky více šetrnější k materiálu, který perete.

Nebojte se vzít věšení za správný konec, v našem případě tedy za správný cíp. Právě za ty prádlo věšte, ideálně používejte kolíčky, které po sobě nezanechávají otlaky. Na košile a halenky používejte ramínka. Zamezíte tak případným ohybům, které mohou během sušení na sušáku vznikat. Nezapomeňte si zvolit výšku prkna tak, aby když narovnáte záda, Vaše ruce visely volně podél těla a dlaně byly položené na prkně. U samotného prkna obecně platí, že čím větší plocha, tím lepší. Prádlo si pak budete moci lépe rozložit a předejdete tak ohybům a nechtěným pukům. Až budete mít hotovo, oblečení neskládejte okamžitě, nechte ho po použití žehličky Philips PerfectCare Elite vychladnout a až pak složte a vložte do skříně. Aby si oblečení zachovalo svůj tvar, volte přiměřená ramínka, např. na kalhoty a sukně vyberte ramínka s klipsy.

A je hotovo! Tajemství žehlících fíglů prozrazena. Stačí si pořídit kvalitní žehličku s výkonným napařováním Philips PerfectCare Elite a dodržet pár triků a Vaše pomalé žehlící rituály jsou v tu ránu tatam.

A teď hurá na kávu s kamarádkou!

18. 10. 2016 |
Komerční prezentace

Naposledy navštívené