Vždy skok napřed…

Na začátku každého výrobku značky Skip Hop stojí otázka: „Je zde nějaký lepší způsob?“ Na tuto otázku hledali odpověď dva novopečení rodiče, kteří se nechtěli spokojit s tím, co tehdejší trh nabízel, a tak si položili tuto otázku a společně hledali odpověď. Našli ji ve značce Skip Hop.
foto: archiv firmy Skip Hop

Produkty značky Skip Hop vnášejí do rodičovství zábavu a inovativní design propracovaný do nejmenšího detailu. Vyvíjeli je lidé, kteří prožívali rodičovství na vlastní kůži, a tak měli přímou zkušenost s tím, co každý rodič a každé dítě potřebuje.

Vše začalo v roce 2003. Ellen a Michael Diamant se právě stali rodiči. Byli sice obklopeni možnostmi a výběrem, ale něco stále postrádali. Když se pak poohlíželi po vhodné přebalovací tašce, byli zklamáni a rozhodli se přijít se svým vlastním konceptem.

Vše-na-jednom-místě

Ellen a Michael dobře věděli, že každý zaneprázdněný rodič nejvíce ocení řešení ve stylu „vše-na-jednom-místě", tedy řešení, které je funkční, inteligentní a navíc krásně vypadá.
A takové jsou i přebalovací tašky, které stojí na úplném počátku značky Skip Hop. Kombinují moderní styl společně s vysokou funkčností. Díky úložnému prostoru už budete mít vše po ruce. Jednotlivé části úložných prostorů jsou od sebe dobře odděleny, a tak nebudete muset nic chaoticky hledat. Samozřejmostí jsou nastavitelné pásky, abyste tašku mohli nosit nejen přes rameno, ale i ji upevnit na kočárek.

Značka Skip Hop se ale zdaleka nevyznačuje jen přebalovacími taškami. Sortiment obsahuje i plyšové hračky, veselé batůžky jídelní sety, barevné kolotoče pro naše nejmenší i výrobky do vany.

Příslib bezpečí

Výrobky značky Skip Hop nejen že splňují, ale ve většině rovnou překračují veškeré příslušné normy, které se týkají bezpečnosti prodeje výrobků na trhu. Bezpečnost zahrnuje jak fyzické a mechanické standardy, tak i podporu současné legislativy týkající se chemických látek
a minerálů, jako je BPA, olovo a ftaláty.

Všechny strany, podílející se na výrobě produktů značky Skip Hop, jsou povinny dodržovat tyto pokyny. Všechny testy jsou navíc prováděny nezávislými registrovanými zkušebnami.

Chci se dozvědět více!

3. 2. 2014 |
Komerční prezentace

Naposledy navštívené