Zabavte se ve Vypáleném koťátku

„Do Koťátka chodíme moc rádi. Je to v nejlepším smyslu slova normální kavárna, je tam galerie, pěkné fotky. Specialitou je keramická dílna pro prcky. Vyřáděj se tam i větší děti, ale i úplní mrňouskové mohou vytvořit „dílo“.

S pomocí rodičů mohou otisknout ruce anebo nohy na talíř nebo třeba hrnek a vyrobit tak dárek třeba pro babičku,“ říká o Koťátku jeden z pravidelných návštěvníků.

Pozvánka do místa, kde je DÍTĚ VÍTÁNO

Vypálené koťátko je komorní, nekuřácká kavárna vstřícná k dětem. Můžete si tu za docela příznivou cenu dát velice kvalitní fair trade kávu, skvělé pivo, víno i nealko. V kavárně se pořádají různé umělecké a dobročinné akce.

Tvořte!

Můžete si tu vymalovat hrnek, talíř nebo některý z více než osmdesáti různých výrobků a získat tak například originální dárek k narozeninám či jinému výročí. Vše, co vymalujete, vám do týdne vypálí ve vlastní keramické peci.

Malování skvěle zabaví i děti - ty větší si mohou vyrobit např. vlastní hrneček nebo figurku. A ty nejmenší mohou připravit dojemné překvapení pro tatínka nebo babičku, když třeba na talíř obtisknou své první krůčky.

Celková cena tvorby se skládá z ceny biskvitu a studiového poplatku.

Více na www.vypalenekotatko.cz

A jaká je vaše oblíbená kavárna nebo jiné místo, které je pro děti jak stvořené?

Podpořte naši databázi Dítě vítáno, děláte to pro sebe samotné i pro ostatní rodiče, kteří hledají podniky s kvalitními službami. Hlasujte pro svůj oblíbený podnik na Dítě vítáno.

Váš Babyweb.cz

.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené