Zařizujete dětský pokoj?

Přemýšlíte o tom, jakým nábytkem vybavit pokoj svého dítěte? Ideální variantou je nadčasové vybavení, které poroste s dítětem. Samozřejmostí je, aby nábytek neobsahoval žádné škodlivé látky. Zkuste kvalitní nábytek ze dřeva od německé firmy Geuther se zárukou prodlouženou na 3 roky.
foto: archiv Babystar

Dětské pokoje – Fresh I

Dětský pokojíček může být zařízený nadčasově a vkusně, aniž byste ho museli měnit každé dva roky s tím, jak dítě roste. Fresh si vás získá funkčností i příjemným vzhledem. Skládá se z postýlky, přebalovací komody, police na zeď, regálu a třídílné skříně, vše lze zakoupit také samostatně. Na výběr je ze tří barvených variant - čistě bílé, bílé s barevnými detaily a bílé v kombinaci s tlumenou hnědou. I když je Fresh primárně dětský pokoj, díky čistému designu roste s dítětem a není nutné ho v pozdějším věku nahrazovat. Všechny zásuvky jsou vybaveny bezpečnostní funkcí tlumeného zavírání Sof-Close Systém.

Ohrádka Euro-Parc

Ohrádka Euro-Parc vám pomůže zajistit bezpečí dítěte i ve chvíli, kdy ho nemůžete mít nepřetržitě na očích. Vejde se i do menších prostorů a ve složeném stavu ji dáte třeba i pod postel. Dvě nohy jsou stabilní, dvě vybavené kolečky a ohrádka jako taková je k dispozici ve dvou velikostech. Dno je výškově posuvné, a když už je dítě větší, můžete mu vytvořit díky vyndavacím příčkám průlez. 
Cena: 2 890 Kč

Židlička Family

Pokud vaše miminko už zvládne sedět samo zhruba čtvrt hodiny, můžete začít používat vysokou židličku. Židlička Family má ergonomicky tvarovanou opěrku zad, opěrky na ruce a odnímatelný pultík. Svoji kvalitou přesvědčila i německou organizaci pro ochranu spotřebitelů Stiftung Warentest, která židličce udělila dobré hodnocení. Dokoupit si můžete také polstrovanou výplň, aby vaše miminko sedělo v měkkém. Family se prodává v šesti barevných provedeních, od přírodního dřeva až po pestrobarevnou kombinaci. 
Cena: od 3 090 Kč

Informaci o cenách pokoje Fresh, další sortiment Geutheru a seznam prodejců naleznete na www.babystar.cz. Vybrané kusy si také můžete prohlédnout v předváděcím středisku v Praze v Horních Počernicích.

25. 3. 2013 |
Komerční prezentace

Naposledy navštívené