Zaujalo nás: Dřevěný dětský pokojík Sunset

Německá značka Geuther se specializuje na výrobu kvalitního nábytku pro děti z masivního dřeva. Sunset je kompletně vybavený pokoj, který poroste s vašimi dětmi. Je laděný do příjemných žlutooranžových tónů, které vám zaručeně zvednou náladu bez ohledu na venkovní počasí.

Set se skládá z dětské postýlky, přebalovací komody, poličky na zeď a policového regálu. Vybrat si ještě můžete z dvoudílné či třídílné skříně, všechny komponenty však můžete pořídit i samostatně. Zásuvky se otevírají lehkým zatlačením. Aby byly pro děti bezpečnější, jsou vybaveny systémem Soft-Close. Ten zajišťuje pomalé dovírání.

Cena: od 1.190 Kč (Sunset – polička)

 

Vedle Sunsetu nabízí Geuther dalších 13 typů pokojů pro děti v různých odstínech a barevných kombinacích, od čistě bílé Claire, žlutozeleného Limoncella, stříbrnošedého Graphitu, či například hnědé Messiny. Všechny pokoje obsahují postýlku, komodu a poličku, variabilně je k dispozici také policový regál či na výběr z dvoudílné nebo třídílné skříně.

Vedle dětských pokojíků vyrábí Geuther mimo jiné také praktické jídelní židličky, ohrádky, bezpečnostní zábrany či přebalovací pulty. Více zde.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené