Zaujalo nás: GS Mamastrie – ověřený recept v boji proti striím

Aby bylo možné striím předcházet, je vhodné kůži pravidelně několikrát denně promazávat hlavně na problémových partiích, jako jsou bříško, prsa, stehna, boky, hýždě, a to již na začátku těhotenství. Dojde tak k obnově elastinových a kolagenových vláken v hlubokých vrstvách kůže.

Pro prevenci a redukci strií slouží přípravek GS Mamastrie v podobě tělového balzámu, který obsahuje 7 aktivních látek. Tento přípravek je vhodné používat již od začátku těhotenství, 2 x denně aplikací na místa, která jsou zvláště náchylná k výskytu strií. Balzám naneseme na problémové partie a lehce vmasírujeme do pokožky krouživými pohyby. Účinné látky pronikají do hlubokých vrstev kůže. GS Mamastrie obsahují elastin pro pevnost, pružnost a regeneraci pokožky, D-panthenol, který rovněž přispívá k regeneraci pokožky a vitamín E, antioxidant vázající volné radikály. Kyselina hyaluronová v GS Mamastrie váže v kůži vodu a tak ji dodává pružnost. GS Mamastrie jsou bez parabenu, přidaných barviv a PEG emulgátorů. Na GS Mamastrie oceníme i příjemnou hypoalergenní parfemaci.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 1
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Já používala olej proti striím od ElastiQ. Perfektně se roztíral a nezanechával mastné stopy. Také hezky voněl. Nemám strii ani jednu. A cenově byl také přijatelný.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené