Zaujalo nás: Kojenecká voda Horský pramen v nové láhvi

Společnost Nutrend přichází na trh s novým designem obalu kojenecké vody Horský pramen. Lahev má modernější tvar a lépe padne do ruky. Tato kojenecká voda, která splňuje nejpřísnější požadavky kvality, je vhodná pro každého z nás. Doporučuje se pít především těhotným a kojícím ženám a dětem.

Kojenecká voda je jednoznačně tou nejkvalitnější vodou z podzemních zdrojů. Voda pochází z chráněného podzemního zdroje a její složení je pečlivě sledováno. Navíc není nijak upravována, jedinou povolenou úpravou je UV záření, které neovlivňuje kvalitu vody a nemá žádný negativní vliv na lidský organismus.

To, co pijete vy, dáváte zároveň svému dítěti!

Miminko, které matka pouze kojí, dostává všechny živiny včetně tekutin v mateřském mléce, jehož základem je voda, kterou matka přijímá. Právě proto by matky měly dbát na dostatečný příjem kvalitních tekutin.

Doporučené množství tekutin:

• těhotné ženy: 35 ml/kg hmotnosti,
• kojící: 45 ml/kg hmotnosti.

Kojenecká voda Horský pramen, pocházející z oblasti podhůří Hrubého Jeseníku, splňuje ty nejpřísnější požadavky kvality. Používá se v mnoha nemocnicích a porodnicích. Balení 1,5 l nakoupíte v maloobchodní síti od 12 Kč.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 1
Obrázek uživatele Jana U.
Jana U.

Naše oblíbená kojenecká voda, dcerka ji pije ještě teď, ve 2,5 letech. Jsem ráda, a naše zubařka nás za to chválí :-) Oblíbili jsme si velké 5litrové balení - za příznivou cenu ho mají v Albertu.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené