Závadné výrobky

Test 2012: Pět nebezpečných autosedaček

Německý autoklub ADAC a časopis dTest zveřejnili výsledky letošního testu autosedaček. Z 33 testovaných sedaček získalo pět hodnocení „nedostatečné“. V testu propadly autosedačky Bedi (Easycarseat Inflatable), Kiddy Guardianfix Pro, Peg Perego Viaggio Convertible a dvě od značky Graco – modely... Celý článek »

Nebezpečný dětský kočárek

Česká obchodní inspekce zjistila, že na trhu ČR je nebezpečný výrobek: dětský kočárek Implast Bolder SD, který pochází z Polska. S ohledem na zjištěné konstrukční nedostatky je více než pravděpodobné, že při běžném a předpokládaném způsobu užití... Celý článek »

Rizikový dětský kočárek

Na trhu ČR je v nabídce pro spotřebitele výrobek, který představuje vážné riziko pro uživatele. Jedná se o dětský kombinovaný kočárek, typ Implast Bolder 4, který spotřebiteli prodán volně bez obalu. Celý článek »

Dětská hřiště

Ve 2. čtvrtletí roku 2010 provedla Česká obchodní inspekce (ČOI) kontroly u 24 provozovatelů dětských hřišť a následně pak u dodavatelských subjektů, z čehož 18 bylo výrobců prvků dětských hřišť. Celý článek »

Nebezpečný výrobek – napodobenina jablka

Česká obchodní inspekce zjistila, že na trhu ČR je v nabídce pro spotřebitele výrobek, který představuje riziko pro uživatele, zejména pro děti. Jedná se o realistickou imitaci celého žlutočerveného jablka vyrobeného z polystyrenu, které je snadno... Celý článek »

Nebezpečný kočárek

Česká obchodní inspekce při nedávné kontrole zjistila, že na trhu ČR je v nabídce pro spotřebitele výrobek, který hlavně pro děti představuje vážné riziko. Jedná se o kočárek pro dvojčata BUMBLERIDE Indie Twin 2009. Celý článek »

Nebezpečné svíčky

Výrobky jsou svým vzhledem, tvarem, velikostí, barvou nebezpečné svou zaměnitelností s potravinou. Provedeným posouzením výrobku bylo zjištěno, že z výrobků mohou děti oddělit malé kousky a vložit je do úst. Konzumace výrobku a s tím spojené... Celý článek »

Plyšový leopard na baterie

Nebezpečný výrobek. Česká obchodní inspekce objevila na českém trhu další nebezpečný výrobek. Jedná se o plyšového ležícího leoparda na baterie se zdrhovadlem na břiše. Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené