Zdravá a fit

Už odedávna jsou ženy posuzovány podle své tělesné konstituce. Široké boky, smyslná ňadra, čistá pleť, kvalitní vlasy a nehty a zdravé zuby, to vše jsou ukazatele zdraví a plodnosti. Není proto divu, že každá žena touží po tom, aby byla zdravá a fit. A k tomuto cíli nás vede ukazatel s nápisem „zdravý životní styl". V dnešní době se jedná o filosofii, kult, který se snažíme následovat. V praxi to ale není nic složitého, zdravého životního stylu dosáhneme tak, že žijeme v souladu s životním prostředím.

Vstup do podrubriky Zdravá a fit

Moderní časy si na nás kladou stále větší nároky. Stres a spěch se staly každodenní součástí našich životů, a tak někdy bývá těžké se ke zdraví prospěšnému životnímu stylu přiklonit, zvláště, máme-li sedavé zaměstnání.

Na druhé straně pozorujeme opačné tendence – aktivní pohyb se stále drží jako součást každodenního programu. Oblibu si již řadu let drží potraviny BIO. Víc, než kdy jindy, se zajímáme
o složení potravin, které jíme. Zvykli jsme si navštěvovat farmářské trhy, kde máme možnost podpořit menší zemědělce a výrobce, kteří prodávají potraviny vypěstované a vyrobené v Čechách.

To, co bylo po celá staletí součástí našich životů, s novým tisíciletím nezmizelo, naopak, příklon k přírodě se navrací a my jej v nových podobách přijímáme do svých životů.

Vstup do podrubriky Zdravá a fit

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené